• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uyanık Oto Kurtarma

Adres :

Adres 1: Bahçekapı Mah. 2551. Cad. 2530. Sokak Adres 2: Baraj Mah. Selçuk Bey Cad. Ankara » Altındağ

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Uyanık

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (536) 428 72 85

Whatsapp 2:

0 (537) 852 74 45

Pek çok sürücü, her ne kadar deneyimli olsa da yolda kalma gibi durumlarda hızlı şekilde paniğe kapılabilir. Bu tarz durumlarla karşı karşıya gelmeniz durumunda sizlere en güvenli ve kaliteli hizmeti sunuyoruz. Uyanık Oto Kurtarma ailesi olarak, işletmemiz her zaman güvenli çalışma ortamına değer vererek, siz değerli müşterilerimize bu doğrultuda hizmetler sunmaktadır.

Ankara oto kurtarma sektöründe her zaman kusursuz ve nitelikli hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Yardıma ihtiyaç duyan tüm müşterilerimize en kısa süre içinde ulaşarak gerekli yol yardımını sağlıyoruz. Bu yardım ve hizmet ortamını her zaman güvenli şartları sağlayarak sizlere sunuyoruz. Alanında deneyimli ve profesyonel çalışma arkadaşlarımız sayesinde anında verimli çözümler üreterek sizlere yardımcı oluyoruz.

Uyanık Oto Kurtarma ailesi olarak, en büyük hedefimiz içinde bulunduğumuz sektörde her zaman en iyi hizmeti sunarak sizlere yardımcı olmaktır. Bu amaç doğrultusunda geliştirdiğimiz çalışma yöntemi sayesinde kaliteden ve güvenli yardım ortamından ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sektördeki diğer işletmelere, bu ölçütler bakımından örnek bir işletme oluşturmayı hedefliyoruz.

İşletmemizin çalışma yöntemlerini, siz değerli müşterilerimizin hizmetten aldıkları memnuniyeti her zaman maksimum düzeyde tutmaktır. Bu hedefimiz doğrultusunda her geçen gün hiç durmadan çalışmalarımızı ilerletmeye devam ediyoruz. Dürüst ve şeffaf olarak sürdürdüğümüz hizmet politikamız sayesinde sizlere hak ettiğiniz değeri gösteriyoruz. Sizler de yol yardım hizmetini güvenli bir işletmeden almak isterseniz, telefon numaramızdan işletmemize ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR