• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Uygur Oto Kurtarma

firma adresi

Adres :

- İzmir » Ödemiş
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Serdal Uygur
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (538) 248 68 14

  • firma fb

Uygur Oto Kurtarma firmamızla gece gündüz demeden araçlarınıza taşıma hizmeti sunuyoruz. Kesintisiz iletişimimizle zorda kaldığınız anda sizlere hızlı bir şekilde ulaşıyoruz. Bizleri aradığınız dakikada harekete geçerek kısa sürede sizlere ulaşıyoruz. Kendiniz veya sevdikleriniz oto kurtarmaya ihtiyacınız olduğu anda hiç tereddüt etmeden bizleri arayabilirsiniz. Firma olarak güvenilir hizmetlerimizle herkesin tercih ettiği oto kurtarma firması olarak bu alanda büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz.

Tecrübeli ekip arkadaşlarımızla sizlere içtenlikle yardımcı oluyoruz. Sizleri maddi ve manevi mağdur etmeden araçlarınızı istediğiniz konumlara sorunsuz bir şekilde ulaştırıyoruz. Yolda kaldığınız durumlarda, aracınızın arızalandığı zamanlarda veya herhangi bir başka sebepten oto kurtarma hizmetine ihtiyacınız olduğunda bizleri içiniz rahat bir şekilde arayabilirsiniz. Araçlarınız taşıma araçlarımıza dikkatli bir şekilde yüklenerek daha güvenilir adreslere ulaştırılacaktır. Araçlarınıza taşıma sırasında zarar gelmemesi için gerekli önlemleri itina ile alıyoruz.

İzmir yol yardım sektöründe hizmet veren firmamız donanımlı ve bakımlı araçlarıyla sizlere hizmet vermektedir. Farklı modellerdeki otomobilleriniz araçlarımızda rahat bir şekilde taşınacaktır. Araçlarınızın neye ihtiyacı varsa o ihtiyaçları sizlerle buluşturuyoruz. Tekerlek tamiri, yakıt desteği gibi ihtiyaçlarınızı sizlere getiriyoruz. Araçlarınız bozulduğunda, hasarlar aldığında uzman bir kişinin yardımı gerektiğinde o adreslere sizleri güvenilir bir şekilde taşıyoruz. Uygur Oto Kurtarma firmamızla farklı sürücülerimize hizmet vermeye devam edeceğiz. Sizlerin memnun olması öncelikli çalışma hedeflerimizden birisidir. Araçlarınızın ve sizlerin güvende olması için bu alanda çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar