• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uzunköprü Fizyoterapi

Adres :

Muradiye Mahallesi 19 Mayıs Caddesi Ferah Apt No : 55 / B Edirne » Uzunköprü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Uzm. Fzt. İdil Yakınlar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (543) 259 84 01

Edirne ili Uzunköprü ilçesinde siz müşterilerine hizmet veren Uzunköprü Fizyoterapi işletmesi olarak sizlere sağlık getirecek şekilde kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmanın gururunu yaşamaktayız. İşletme olarak sizlere birçok hastalık alanında olumlu sonuçlar veren hizmet uygulamaktayız. Uyguladığımız hizmetler esnasında son teknoloji olacak şekilde makinalar kullanmakta ve bu makinaların tedavilerde çok büyük faydalarını görmekteyiz. İşletme olarak en büyük amacımız sunduğumuz tedaviler sonrasında hastalarımızın işletmemizden iyileşerek ve sağlıklı bir şekilde ayrılmasıdır. Bu amaç için elimizden gelinin her zaman en iyisini yapmaya çalışmaktayız. Bünyemizde çalışan fizyoterapistlerimiz alanlarında en tecrübeli ve profesyonel kişilerden oluşmakta ve bu sayede sunulan tedavilerin başarı yüzdesi her zaman yüksek bulunmaktadır.

İşletme olarak fizik açıdan çok geniş bir alana sahip olmakla beraber çok fazla oda sayımız bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı aynı zaman zarfı içerisinde çok fazla müşterimize ayrı ayrı hizmetler sunabilmekte ve herkese sağlık verebilmekteyiz. İşletme olarak sunduğumuz bu önemli hizmet karşısında her zaman en uygun fiyatları sizlere sunarak memnuniyetlerinizin kazanılmasını hedeflemekteyiz. Ortaya çıkardığımız bu uygun fiyatlar bünyemizde bulunan muhasebe çalışanlarımızın yaptıkları araştırma, hesaplama ve çalışmalardan faydalanmak suretiyle oraya çıkmaktadır.

Sizlerin de bu şekilde sağlıklı ve kaliteli bir hizmete ihtiyacınız var ise eğer Edirne fizyoterapi sektöründe hizmet veren işletmemize gelerek sağlığınıza kavuşacağınız bir hizmet alabilirsiniz. Aldığınız hizmet karşısında memnun kalacağınızdan en ufak bir şüpheniz olmasın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR