• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Van Gurme Doğal Ürünler Evi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Özhakan Hakan

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Kim gıda ürünlerini doğal ve organik ürün satan bir işletmeden temin etmek istemez ki? Aklınıza gelebilecek her türlü yöresel ürünü güvenle tercih edebileceğiniz ve lezzetlerinden her zaman memnun kalacağınız ürünler Van Gurme Doğal Ürünler Evi ile her zaman sizlerle. İşletmemizde pek çok farklı kategoriden yöresel ürünü bir arada bulabilirsiniz.

İşletmemiz Manisa organik gıda alanında adından sıkça söz ettiren bir işletme olup, sektörde öncü ve örnek bir firma olma gayreti içerisindedir. Bu amacımızı gerçekleştirmek için her zaman sizlerin talepleri doğrultusunda ürün yelpazemizi genişletmeye ve hizmette sınır tanımamaya devam ediyoruz. Satışını yaptığımız tüm ürünler doğal ve organik yollarla elde edilmiştir. Geniş ürün yelpazemiz sayesinde mutlaka aradığınız ürüne işletmemizde ulaşabilirsiniz.

Birçok yöresel ürünün satışını yapıyoruz. Organik reçellerden meyve kurularına, köy yumurtasından pekmez çeşitlerine kadar aklınıza gelebilecek pek çok şarküteri ürününü işletmemizde bulabilirsiniz. Her zaman sürdürülebilir tarım merkezli üretim yapan işletmelerden temin ettiğimiz ürünlerimizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Sizlerin aldığınız hizmetten memnuniyet duymanız, işletmemiz için son derece önem taşımaktadır. Bizlerden her beklentinizi doğru ve kaliteli şekilde yerine getirmek adına elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Siz değerli müşterilerimiz de Manisa’da ulaşılabilir ve kaliteli yöresel ürün satışı yapan bir işletmeden hizmet almak istiyorsanız, Van Gurme Doğal Ürünler Evi ailesi olarak sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacağız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR