• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Varyant Restaurant

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yavuz Özen

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Kaliteli, lezzetli ve güzel bir hizmet eşliğinde yemeğimizi yemek herkes tarafından beğenilerek yapılacak bir aktivitedir. Özellikle tatillerde, iş gezilerinde veya canımızın istediği bir vakitte bu hizmeti alabileceğimiz uygun fiyatlı bir kuruma ihtiyaç duymaktayız. İşte bu gibi durumlarda sizlere hizmet etmek için Varyant Restaurant kurulmuştur.

Varyant Restaurant Antalya ilinin Muratpaşa ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde Antalya restaurant sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi, gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İşletmemizde sizlere serpme kahvaltı masası hizmeti, taze ve kaliteli yemek çeşitlerimiz, içeceklerimiz ve tatlılarımız ile muhteşem bir manzara eşliğinde yemek yeme hizmetine kavuşmanızı sağlamaktayız. Masmavi deniz manzaramız, yeşillikler içinde sakin ve elit mekânımızdan sizlerde yararlanabilirsiniz. Verdiğimiz hizmetlerimizde teze, kaliteli, güvenilir ve lezzetli malzemeler kullanmaktayız. Bu işlemleri temiz, hijyenik ve uygun ortamlarda yaparak sizlere daha kaliteli hizmet vermekteyiz. Çalışan aşçı, şef ve diğer personellerimiz alanlarında uzman, tecrübeli ve güler yüzlü kişilerdir. Gönül rahatlığı ile hizmet alabilirsiniz.

Eğer sizlerin de kaliteli, güvenilir, uygun fiyatlı ve güzel bir mekânda yemek yeme isteğiniz varsa ve bunun için uygun fiyatlı bir kurum arıyorsanız doğru adrestesiniz. Varyant Restaurant olarak sizlere hizmet vermek bizler için büyük bir mutluluk kaynağıdır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR