• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Vega Petshop & Pet Otel

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mustafa Başkal

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Vega Petshop & Pet Otel firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermekteyiz. Her insanın yaşamına eşlik eden bir sürü canlı vardır. Bu canlılardan bazıları da evcil hayvanlardır. Evcil hayvanlar ne kadar hayatlarımıza eşlik etse de tüm ihtiyaçlarını bizim karşılamamız gerekmektedir. Bu sebeple evcil hayvanlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için Kırıkkale evcil hayvan sektöründe hizmet vermekte olan firmamız Vega Petshop & Pet Otel olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Sizlere sunduğumuz hizmetler büyük bir çeşitlilik göstermekle beraber sizlerin ihtiyaçlarına yönelik olarak sunmaktayız.

Geniş bir hizmet portföyü ile hizmet sunan firmamız sizler için en üst kalitede ürünleri sunmaktadır. Sunduğumuz ürünlerin tamamı en üst kalitede ürünler olduğu için uzun süreli bir kullanım sizlere sunmaktadır. Ürünlerimiz yine kalitesinden dolayı insan veya evcil hayvan sağlığınıza hiçbir sorun teşkil etmez. Sizlere sunduğumuz ürünlerde kedi, köpek, kuş ve balık gibi tüm evcil hayvanlar için ürünlerimiz bulunmaktadır. Ürünlerimiz kendi içerisinde de büyük bir çeşitlilik mevcuttur.

Firmamızın sizlere sunduğu bir diğer önemli hizmetimizde pet otel hizmetidir. Sizlerin ihtiyacı durumunda evcil hayvanlarınızı belirli bir süre firmamızda ağırlayabilmekteyiz. Hayvanlara çok büyük bir önem veren ve işini de severek yapan çalışanlarımız tüm pet otelinizde kalan evcil hayvanlarla büyük bir dikkatle bakmaktadır. Sizlere sunduğumuz fırsatlardan ve hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR