• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Velibaba Köy Kahvaltısı Gözleme

Adres :

Gürköy Mahallesi Merkez Sokak No.47/1 (fethiyeçevre Yolu Üzeri) Dalaman Muğla Muğla » Dalaman

Sektör :

Yetkili Kişi :

Adile Türk

E-Posta Adresi :

v.turk1970@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 806 82 93

Whatsapp 2:

0 (542) 806 82 93

Whatsapp 3:

0 (543) 361 40 96

Kahvaltı konusunda sizlere en güzel serpme kahvaltı hizmetini veren restoranımız doğa içerisinde sakin ve güzel bir kahvaltı yapma olanağını sizlere sunmaktadır. Tamamen doğal ve taze kahvaltı çeşitleri ile hazırlanan serpme kahvaltı hizmetimizde çok sayıda kahvaltı malzemesi çeşidini sizlere sunabilmekteyiz. Siz ve sevdiklerinizin keyifli zaman geçirmesi ve için restoranımızı özel olarak dekore ederek sizlere hizmet sunmaktayız.

Köy ürünlerinin safranıza ulaşmasını sağlayan restoranımız tamamen bölgesel ve doğal kahvaltı malzemelerini sizlere sunmaktadır. Alanında uzman ve deneyimli olan mutfak personelimiz ve hünerli ustalarımız ile sizlere eşsiz bir kahvaltı sofrası hazırlamaktayız. Oldukça lezzetli ve doğal kahvaltı çeşitleri ile en güzel kahvaltıyı yapmanızı sağlıyoruz.

Muğla restoran alanında serpme kahvaltı konusunda bölgedeki en başarılı hizmetleri sizlere sunabilmektedir. Alanında profesyonel servis çalışanlarımız ile sizleri en güzel şekilde misafir ederek en başarılı servis hizmetini sizlere sunmaktayız. Kahvaltılarınızı sakin ve huzurlu bir şekilde yapmanız ve sevdiklerinizle keyifli zaman geçirmeniz için sizlere en başarılı hizmeti sunmaktayız.

Restoranımızda sizlere sunduğumuz doğal bal ve en lezzetli gözlemeler ile tamamen köy ürünlerinden oluşan köy kahvaltısını en fazla çeşitler sofranıza getirmekteyiz. Tatil veya gezilerinizde güzel bir kahvaltı yapmak istediğinizde sizlere en güzel şekilde misafir ederek en başarılı hizmetleri sunmaktayız. Unutmayacağınız lezzetlerden oluşan geniş kahvaltı çeşitlerinin bulunduğu serpme kahvaltımızı sizlere sunarak oldukça lezzetli bir kahvaltı yapmanızı da sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR