• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Vip Oto Kurtarma Tekne ve Yat Taşımacılığı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Yüksel

Yol yardım sektörünün sağlamış olduğu kaliteli hizmetlerle en çok beğeni toplayan firmalarından birisi olan Vip Oto Kurtarma Tekne ve Yat Taşımacılığı isimli firmamız, birmilyonnokta.com üyesidir. Sizlere, ihtiyacınız olan her an alanında yeterli bilgiye sahip, güler yüzlü ve iyi niyetli çalışanlarımız ile hizmetlerimizi sunmaktayız.

Tekne ve yatlar mali değeri çok yüksek olan araçlardır. Bu sebeple bir yerden bir yere taşınırken istenilen zamanda, kusursuz bir nakliye hizmeti verecek bir firmadan yardım almak akla gelecek en doğru seçenektir. Tekne ve yatlarınız bulunduğu noktadan son teknoloji ile donatılmış cihazlarımızla nakliye işlemi için uygun olan araçlarımıza alınıyor ve belirttiğiniz noktaya en kısa sürede ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Yıllardır Antalyalı sürücülerden hizmetlerimiz sonrasında aldığımız teşekkür şeklindeki geri dönüşler sayesinde işimizi severek yapmaktayız. Antalya yol yardım sektöründeki çalışmalarımızla sektörde gün geçtikçe daha çok kişiye yardım eli uzatmaktayız. Müşterilerimizin taleplerine en uygun şekilde yerine getirmek adına çabalamaktayız. Sizlerin, güvenilir bir taşıma hizmeti alabilmesi adına günün her saatinde nakliye hizmeti vermekteyiz.

Müşteri memnuniyeti ve beğenisini önemsiyoruz. Bunun için gelişen teknolojiyi yakından takip ederek firmamızı sürekli olarak yenilemekteyiz. Sizlerin taleplerine en kapsamlı bir şekilde cevap vermek adına çalışmaktayız.

Bizlere firmamızın iletişim numaralarını arayarak ulaşabilirsiniz. Sizleri de müşterimiz olarak aramızda görmekten memnuniyet duyarız. Tekne ve yat taşımacılığında iddialıyız. Yol yardımında bir dünya markasıyız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR