• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Vip Oto Kurtarma

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Sinan Akar

reklam logosu
  • firma instagram

İstanbul'da hizmet vermekte olan Vip Oto Kurtarma isimli firmamız birmilyonnokta.com üyesi olmuştur. Araç çekici ve oto yol yardımı gibi hizmetlerde bulunan firmamız emeğinin hakkını vermektedir. Son derece hızlı kaliteli ve hassas çalışan firmamız kendisi ile aynı sektörde hizmet vermekte olan diğer firmalara örnek bir hizmet sunmaktadır.

Adından çokça söz edilmesinin ve herkes tarafından tercih edilmesinin sebebi kaliteli ve güvenilir hizmetidir. İstanbul yol yardım olarak yollarda kalmış herkese hızlı bir şekilde yetişmiş anında da yardım etmişizdir. Namımızı duyurmamızın ve adımıza adeta destanlar yazmamızın temel kaynağı kaliteli hizmet veren emektar çalışanlarımızdır. İstanbul'da araç çekici ve yol yardım denince akla ilk gelen, profesyonel hizmete sahip firmamız son derece hesaplı ve cebinize uygun hizmet vermektedir. Aracınızla yolda kalmışken aynı zamanda cebinizi zorlayacak yeni hizmetler ile size gelmiyoruz. Amacımız tamamı ile yol yardımı yapmak ve halka kaliteli bir hizmet sunmaktır. İstanbul’un her yerine ulaşım sağlamakta ve araç çekme işleminizi yapmaktayız.

Sunduğumuz hizmet adeta kalite kokmaktadır. Kalitenin tek adresi olarak bizi işaret eden müşterilerden ve sosyal medya hesaplarımızdan hizmetlerimizi öğrenebilir ve değerlendirebilirsiniz. İletişim numaramızdan iletişime geçerek anında bulunduğunuz yere bizi çağırabilirsiniz. Aracınıza güvenilir hızlı ve kaliteli hizmeti ile gitmesi gereken yere götüren firmamız hizmetinizdedir. Yollarda mahsur kalmışsanız aklınıza ilk bizim kalitemiz gelmeli ve hemen bizi aramalısınız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR