• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Vizara Çay Bahçesi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Orhan Çebi

  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

Tekirdağ’ın en uğrak restoranlarından birisi olan Vizara Çay Bahçesi, birmilyonnokta.com üyesidir. Sevdiklerinizle birlikte tadına doyum olmaz dakikalar geçirebileceğiniz, kaliteli modern ve şık bir şekilde tasarlanmış konforlu bir ortamda sizlere hizmet etmeye devam etmekteyiz. Restoran sektörünün kaymağını yemiş çalışanlarımızla sizlere bir restorandan beklediğiniz her şeyi en iyi şekilde sunmaktayız.

Engin deniz manzarası karşısında rahat ve konforlu bir ortamda güzel zamanlar geçirmek herkesin hayalidir. Günün stresini atabileceğiniz bir ortam mı arıyorsunuz? Firmamız, sağlamış olduğu geniş konseptteki hizmetleriyle sizlere aradığınız ortamı yaratmış olmaktan gurur duymaktadır.

Müşterilerimizin memnuniyeti ve beğenisini sağlamak adına lezzetlerimizde kullandığımız tüm malzemelerin dünya kalite standartlarındaki ürünler arasından seçerek hazırlamakta, mesleki bilgi ve becerisi yüksek olan çalışanlarımızla siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Sizlerin sağlıklı ürünleri, steril bir ortamda tüketmelerini sağlamaktayız. Restoranımız, hijyen belgesine sahip olan personellerimizce gün içerisinde düzenli olarak temizlenmektedir.

Vizyonumuz, kaliteyi ve konforu müşterilerimizin ayağına getirerek her geçen gün daha çok müşteri kitlesine sahip olan bir firma olup Tekirdağ restoran sektörüne imzamızı atmaktır. Bunun için güler yüzlü, samimi bir şekilde hizmetlerimizi sunarak sizlerin hizmetlerimizden memnun kalması için çabalamaktayız. Bizlere güvenerek gücümüze güç katan tüm müşterilerimize teşekkürlerimizi bir borç biliriz. Sizleri de çay bahçemizde görmekten memnuniyet duyarız. Bizleri irtibat numaralarından arayabilirsiniz. Tekirdağ’ın eşsiz güzelliği eşliğinde unutulmaz zamanlar geçirmek için bizlere ulaşın.

www.suleymanpasacaybahcesi.com
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR