• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Vokka Hair & Make Up Studio

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdulkadir Orman

Bir bayan için en özel şeylerden biri de görünüştür. Görünümün en dikkat çeken unsurlarından biri de şüphesiz ki saçtır. Bu sebeple seçeceğiniz kuaför önemlidir.

Değerli hanımlar, saç bakımı konusunda uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz. Vokka Hair & Make Up Studio, Samsun Güzellik ve Kişisel Bakım sektöründe bir öncüdür. Balyaj defrize, röfle, perma, topuz, en güzel ve en özel saç modelleriyle karşınızdayız. Gidilecek ortama göre özel tasarımlar, geleneksel tasarımlar, klasik tasarımlar ve modaya uygun tasarımlarımız vardır. Sürekli kendini yenileyen, gelişmeleri takip eden bir işletmeyiz.

Ayrıca manikür, pedikür, sir ağda ve makyaj gibi son derece memnun kalacağınız hizmetlerimiz vardır.

Saça şekil verme, saç kesimi, saç boyaması ve bakımı konusunda seçeceğiniz kuaför önemlidir. Bu konuda Vokka Hair & Make Up Studio olarak bizler sizin isteklerinize göre hareket etmekten mutluluk duyarız. Modayı her zaman takip eden, gündemden uzak kalmayan, her şartta sizlerin isteklerini göz önünde bulunduran ekibimiz sizlere sıcak bir aile ortamı oluşturacaktır. Öncelikli hedefimiz siz değerli hanımları memnun etmek, istediğiniz saçla buradan ayrılmanızı sağlamaktır. Kişisel zevk en çok üzerinde durduğumuz şeydir.

Kuaförlerimiz sabırlı, etkili iletişim kurabilen, estetik bakış açılarına sahip, el becerileri yüksek, hızlı çalışabilen profesyonellerden oluşur. Tecrübeli ekibimizle birlikte işimizi severek yapmaktan mutluyuz ve siz değerli hanımları buraya bekliyoruz. Burada kendinizi evinizde gibi hissedeceğinizin sözünü de veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler