• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Vrl Pırlanta

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Çağatay Erdoğan

  • firma instagram

İstanbul’da hizmet veren işletmemiz, kaliteye büyük önem vererek çalışmaktadır. Siz değerli müşterilerimize de her türlü olanağı sağlamasından dolayı da Türkiye’de bir ilke imza atmayı başarmıştır. Birçok hizmet seçeneği sayesinde müşterilerimizin aradığını kolay bir şekilde bulduğu gibi, güvenilirlik bakımından da ekip olarak tüm hassasiyetimizi huzurlarınıza sunuyoruz.

Hizmet seçeneklerimiz arasında online sipariş sayesinde müşterilerimizi yormadan kolay ve hızlı bir şekilde işlemlerimizi hallediyoruz. Siz satın almak istediğiniz ürünü seçip, işletmemize bildiriyorsunuz. İşletme olarak biz de sizlerin seçtiği ürünü muhafaza edip, huzurlarınıza sorunsuz bir şekilde takdim ediyoruz.

Ürünlerimizin fiyatlarını karşılaştırabilir ve size hangisi uygun geliyorsa onu gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Her kesime hitap ettiğimizi bilmenizi arzu ederiz. Ayrıca, ürün modellerimizin de sınırları yok. Hayalinizdeki modelleri işletmemizde bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

İşimizi ciddiye aldığımızı gösteren bir başka unsur da sertifikalı ürün satış hizmetidir. Bu hizmet sayesinde ürünlerimizin kaliteli ve elverişli olduğunu anlayabilirsiniz. İstanbul takı ve aksesuar sektöründe böyle bir hizmeti sadece ve sadece işini hakkıyla yapan, müşterilerini mağdur etmeyen bizim gibi işletmeler yapabilir.

İşletmemizi ziyaret edip, anlattıklarımızın hepsini canlı canlı görme fırsatı sizin elinizde. Kafanızdaki soyut ürün modelini bizlere tarif edin, işletme olarak biz de o soyut modeli ürünlerimiz bazında somut bir model olarak önünüze serelim. Fırsatlarımızdan yararlanıp, çevrenizdekileri mutlu edememe sorununu gelin hep birlikte çözelim.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar