• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yağmur Balık Ekmek

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Önen & Aydan Önen

Yağmur Balık Ekmek olarak sizlerin sağlığını düşünmek istedik ve bu leziz yaklaşımı sergileyerek birmilyonnokta.com üyesi olarak yanınızda bulunmak istedik. Balık tüketimiz oldukça önemli bir konu olmaya her zaman devam ediyor. Balık tüketimiz yüksek olan ülkelerin yaş ortalamaları çoğunlukla yüksek oluyor. Bunun yanında kahvaltıda bile balık tüketimine önem veren ülkeler mevcut. Dolayısıyla bu konuya gerekli ilgi ve alakayı göstermeniz sizlerin faydasına olacaktır. Bizler ise isteklerinizi yerine getirmek adına her şeyi yapmak için hazırız.

İzmir restaurant alanında verdiğimiz hizmet sadece balıkla da sınırlı değil. Izgara çeşitleri, köfte çeşitleri, midye gibi birçok farklı noktada da lezzet sunuyoruz. Bu lezzetleri tatmak ise sadece sizlerin elinde... İsterseniz sipariş de verebiliyorsunuz. Dolayısıyla bu gibi anlarda özellikle balık tüketmeniz sizlerin çok büyük faydasına olacaktır. Birçok hastalığa şifa olacak ve vücut gelişimine de büyük bir katkı sağlayacaktır.

Bilinçli bir hayatın temellerinden birisi her zaman sağlık olmuştur. Sağlık daima en önemli konular arasında yerini korumaya devam ediyor. Bunu balıkla kapatmak önemli. Ancak balığın lezzetli olması da çok önemlidir. Çünkü bazı işletmeler bunun pişirme teknikleri konusunda gerekli özeni gösteremiyorlar ve ortaya istenmeyen sonuçlar çıkabiliyor. Mesela balık pişirirken onun fazla kızartılmadan tam kıvamında yapılması ve sertliğinin orantılı bir şekilde oluşması büyük önem içerir. Yoksa pişmeden çiğ bir şekilde sizlere sunulmuş olur.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR