• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yağmur Koltuk Dizayn

Adres :

4277 Sok.no: 11/a Aydın Mah.karabağlar/izmir İzmir » Karabağlar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nurhan Kalaycı

E-Posta Adresi :

.

Whatsapp 1:

0 (544) 842 19 80

Yağmur Koltuk Dizayn

Sürekli bir şekilde gelişen ve yenilenen iş dünyası her gün daha fazla teknolojinin kullanılmasını ve daha fazla hizmetin verilmesini gerekli kılmaktadır. Bu nedenleYağmur Koltuk Dizayn firması olarak nitelikli bir şekilde mobilya sektöründe en yeni ve öncü hizmetleri sunmak adına sürekli bir şekilde biz de kendimizi geliştiriyoruz.

Kullandığımız yeni sistemler sayesinde verdiğimiz hizmetlerde daha iyiyi ve daha ileriyi hedefleyerek personel sayımızı arttırıyor ve sektörde daha büyük bir firma haline gelmeyi planlıyoruz.

Ana hedefimiz olan mobilya sektöründe daha güçlü bir noktada bulunarak her gün daha fazla müşteriye ulaşabilmek ve hem bireysel müşterilerimiz hem de kurumsal müşterilerimiz için en iyi oluşturabilmek adına personellerimizin eğitim çalışmalarından tesislerimizin gelişimine kadar her noktaya yüksek dikkat gösteriyoruz.

Sürekli bir şekilde profesyonelleri bünyemize kazandırabilmek adına insan kaynakları konusunda da hassas bir şekilde yaklaşım sergileyerek doğru personelleri seçmeye özen gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR