• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yakut Çeşmesi

Adres :

Gümüşçeşme Mahallesi Kepsut Caddesi No: 212 - Balıkesir Balıkesir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Saygın Yakut

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yakutcesmesi@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 277 37 26

Firmaya Mesaj Gönder

Yakut Çeşmesi olarak Balıkesir de hizmet vermekte olupkastamonu mermer çeşme,kastamonu hayrat çeşme,kastamonu hayrat çeşme yapanlar,kastamonu el işçiliği çeşme,bursa mermer çeşme,bursa hayrat çeşme,bursa hayrat çeşme yapanlar,bursa el işçiliği çeşme,istanbul mermer çeşme vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR