• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yalçın Halı Yıkama

Adres :

Ocaklı Mah. Çarşamba Sokak No: 3 Cami Çaprazı Dörtyol Hatay Hatay » Dörtyol

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bahri Yalçın

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yalcinhaliyikama1@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 713 93 96

Whatsapp 2:

0 (542) 713 93 96

Whatsapp 3:

0 (537) 597 28 13

Hatay Dörtyol merkezli olarak faaliyetlerine devam eden Yalçın Halı Yıkama olarak bizler siz müşterilerimize her zaman gönlünüz rahat bir şekilde hizmet alabileceğiniz modern halı yıkama çalışmalarını sizlere sunuyoruz. Güvenilir olmaktan ödün vermeden profesyonel bir şekilde çalışan firmamızda sistemli olarak halılarınızın yıkanmasını takip ediyor ve bu alanlar konusunda sizlerin bilgilenmesini de sağlıyoruz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem doğrultusunda halılarınızın yıkanmasında ne tür aşamalardan geçeceği gibi detayları da sizlerle paylaşabiliyoruz.

Yalçın Halı Yıkama olarak bünyemizde barındırdığımız tüm araçların gelişmiş teknolojilere sahip tamamen halı yıkama hizmetlerini yerine getirmek üzere geliştirilmiş olduğundan emin olarak sizlere destek veriyoruz. Tam otomatik toz alma makinalarından yıkama makinalarına, santrifüj makinalarından hav alma ve paketleme makinalarına kadar tüm noktalarda Hatay halı yıkama sektörünün en gelişmiş ve yenilikçi firması olarak sizlere hizmet veriyoruz.

Firmamızın kendisine ait geniş sahalara sahip tesisleri içerisinde deneyimli kadrolarımızla sizlere hizmet verirken bu alanda kullandığımız özel ürünler, kimyasallar ve şampuanlarla halılarınızın hiçbir şekilde zarar görmeden yüksek teknikle ilk günkü haline gelmesini de sağlayabiliyoruz. Hızlı şekilde yıkanan ve kurutulan halılarınızı özenle paketleyerek sizlerden aldığımız şekliyle ücretsiz servislerimiz vasıtasıyla tekrar evlerinize ulaştırabiliyoruz. Kapalı kurutma alanlarına da büyük sahalarla sahip olan firmamız bünyesinde sadece yaz aylarında değil kış aylarında da halılarınızı kurutabileceğiniz konusunda destek veren bir firma olarak çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR