• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yapıcı Moda

Adres :

Rauf Bey Mahallesi Dr.devlet Bahçeli Bulvarı No: 38 Osmaniye Osmaniye » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Çiğdem Dönmez

E-Posta Adresi :

yapici.abiye@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 092 51 52

Whatsapp 2:

0 (555) 092 51 52

Yapıcı Modafirmamız sektörün öncü firmalarının başında geldiği için sektöre gelecek yenilikleri ilk olarak biz getirmekteyiz. Bu sektörde hizmet veren firmalardan farklı olarak sürekli teknolojinin gelişim sürecini yakından izlemekte ve bu sürecin sektörümüzü nasıl etkilediği hakkında gerekli notları almaktayız. Bu sayede gelişen teknolojinin insan hayatına sağladıkları kolaylıkları direkt olarak müşterilerimiz ile buluşturabilmekte ve sunmuş olduğumuz Giyim hizmetinin kalitesini artırabilmekteyiz. Böylelikle müşterilerimiz sürekli olarak onlara sunmuş olduğumuz hizmetten memnun kalmakta ve bizi tercih etmeye devam etmektedirler.

Yapıcı Moda firması olarak misyonumuz sürekli olarak müşterilerimize daha kaliteli hizmeti en uygun yollardan sunabilmektir. Sunmuş olduğumuz hizmetin ekonomiklik boyutuna oldukça büyük bir önem vermekteyiz. Bu durumun sebebi ise Giyim Moda hizmetinden toplumun her kesiminden bireyin faydalanabilmesini sağlamaktır. Ayrıca tüm teknolojik gelişimleri de yakinen takip etmemiz sayesinde müşterilerimize Osmaniye şehrinde Moda alanında en kaliteli hizmeti sağlamayı hedeflemekteyiz ve bu hedefi başarı ile yerine getirebilmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Türkiye'nin her köşesinden yayılan kaliteyi ve özel ürünleri kentimizin beğenisine sunarak çok özel bir yapı ile birlikte huzurlu bir ortam ve doğru bir hizmet yöntemi oluşturduk. Bununla birlikte konseptimizin oluşması amacıyla personellerimizin uyum sağlaması noktasında tüm görselliği ve nitelikleri taşıyacak şekilde tasarımları gerçekleştirerek eşsiz bir işletme ile hizmet veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR