• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yeminli Tercümanlık

Adres :

Kültür Mahallesi, Ziya Gökalp Bulvarı, Metro İşhanı No: 24 D: 53 Çankaya/ankara Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gökhan Koç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

osmanlitrcm@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 370 01 25
Yeminli Tercümanlık sektörü sürekli olarak müşteri ile iç içe olabilmeyi, sürekli olarak müşterilerden haberdar olmayı gerektiren bir sektördür bu sektörde bugüne kadar göstermiş olduğumuz başarıları tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde yürütmekte olduğumuz çalışmalara bağlayabiliriz. Ayrıca tercümanlık sektöründe yıllardan beri hizmet vermenin de firmamıza çok büyük bir katkısı vardır. Sahip olduğumuz deneyim sayesinde sektörü daha yakından takip edebilme ve oluşabilecek yenilikleri, ihtiyaçları daha önceden kestirebilme imkanlarına Yeminli Tercümanlık firması olarak sahibiz.

Yeminli Tercümanlık firmamız sektörün öncü firmalarının başında geldiği için sektöre gelecek yenilikleri ilk olarak biz getirmekteyiz. Bu sektörde hizmet veren firmalardan farklı olarak sürekli teknolojinin gelişim sürecini yakından izlemekte ve bu sürecin sektörümüzü nasıl etkilediği hakkında gerekli notları almaktayız. Bu sayede gelişen teknolojinin insan hayatına sağladıkları kolaylıkları direkt olarak müşterilerimiz ile buluşturabilmekte ve sunmuş olduğumuz tercüme hizmetinin kalitesini artırabilmekteyiz. Böylelikle müşterilerimiz sürekli olarak onlara sunmuş olduğumuz hizmetten memnun kalmakta ve bizi tercih etmeye devam etmektedirler.

Yeminli Tercümanlıkfirması olarak misyonumuz sürekli olarak müşterilerimize daha kaliteli hizmeti en uygun yollardan sunabilmektir. Sunmuş olduğumuz hizmetin ekonomiklik boyutuna oldukça büyük bir önem vermekteyiz. Bu durumun sebebi ise tercüme hizmetinden toplumun her kesiminden bireyin faydalanabilmesini sağlamaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR