• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yeni Pet Stop

Adres :

Yunusemre Mah. Veysel Karani Cad. No: 70/a İstanbul » Sancaktepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdulkadir Emlik

E-Posta Adresi :

kadiremlk36@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 932 16 36

Hayvan dostlarımız bizim için çok değerlidir. Onlar; ailemizin bir ferdi, en iyi arkadaşımız, bizi hayata bağlayan unsur, karşılık beklemeden sevgi sunan masun canlılardır. Bizim için bu kadar değerli olan hayvan dostlarımızın sağlığı ve huzura da çok önemlidir. Bu noktada yedikleri mamadan huzurları, rahatları ve eğlenceleri için kullandıkları aksesuarlara kadar her şey özenle ve titizlikle, güvenilir yerlerden temin edilmelidir. Sizin güveniniz ve hayvan dostlarınızın sağlığı, huzuru için sizlere en kaliteli hizmeti sunmak adına Yeni Pet Stop olarak, İstanbul evcil hayvan sektöründe faaliyet göstermekteyiz.

Evcil dostlarımızın gerekli besin değerlerini alabilmeleri ve sağlıklı bir şekilde hayatlarını sürdürmeleri için yaş, kuru veya konserve, her türlü mama çeşitleri, firmamızda sizlere sunulmaktadır. En kaliteli, sağlık ve güvenilir mama çeşitlerini bulabileceğiniz firmamız, evlere mama servisiyle de sizlere ve hayvan dostlarımıza en kaliteli hizmeti verme çabası içerisindedir. Ayrıca firmamızda; kedi kumundan kuş kafesine, en güzel ve kaliteli tasma çeşitlerinden tüy ve toz toplayıcı rulolara varıncaya kadar her türlü aksesuarı ve malzemeyi bulabilirsiniz.

Firmamız için en önemli şey müşteri memnuniyetidir. Bu konuda çok hassas olan firmamız, sizin ve evcil hayvanlarınız için gerekli her türlü hizmeti sunma noktasında son derece özenli çalışmaktadır. Dürüstlükten, güvenilirlikten, kaliteden, sağlıktan ve hijyenden ödün vermeyen yaklaşımıyla firmamız, güler yüzlü ve ilgili çalışanları ile birlikte sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler