• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yeniköy Et Lokantası İsmail'in Yeri

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Bektaş - Hüseyin Can Bektaş -volkan Bektaş

Güzel bir manzara eşliğinde, nezih bir ortamda işinin ehli ustalar ve güler yüzlü personeliyle lezzetlerimizi sizlere sunuyoruz. Hizmet kalitesinde ödün vermeden yıllardır sizlere sunduğumuz lezzetlerimizle uğrak mekanlarınızdan biri olmayı başardık. Et lokantası olarak etin en lezzetli halini sizlerle buluşturarak sizlerin gönüllerinde taht kurduk. Bölgemizde verdiğimiz hizmetlerle nam salmış lokantamızda sizlerin memnuniyetin ön planda tutan bir firma olarak huzurundayız. Bir restoran olarak hizmet adına gerekli olan her bir unsuru ilke edinerek en başından beri sizlerin memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Benzeri görülmemiş şık sunumlarla sizleri şaşırtıyoruz. Bir et lokantasından beklediğiniz her şeyi en iyi şekilde sizlere sunuyoruz.

Edirne restoran sektöründe adından çokça söz ettiren bir firma olarak rakiplerimizin saygınlığını kazandık. Geniş ve daimi müşteri kitlesine sahip olmanın verdiği teveccühle hizmetlerimizin karşılığını alıyoruz. Güzel vakit geçirmeniz, doyurucu ve lezzetli yemeklerimizi tatmanız adına yapmamız gereken her görevi prensip edinmiş bir firma olarak sizlerin huzurundayız.

Restoranımızda; kuzu tandır, kuzu çevirme, et mangal ve diğer pek çok hizmetle etin en leziz hallerini sizlere ikram ediyoruz. Bütçenize hitap eden fiyatlarla bizlerle kolaylıkla iletişime geçmeniz için imkanları kolaylaştırıyoruz. Bize dair merak ettiğiniz her şeyi web sayfamızdan öğrenebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz. Bir telefon kadar sizlere yakın olan lokantamızda alo paket servisleri ile bu lezzetleri adreslerinize kadar getirerek aradaki engelleri kaldırıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR