• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yeşil Bahçem Afyon Lokum ve Sucuk Evi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emre Çağa
yeşil bahçem afyon lokum ve sucuk evi emre çağa [email protected] www.facebook.com/pages/Ye%C5%9Fil-Bah%C3%A7em-Sucuk-Lokum-Evi/1541351329476961?ref=br_rs Çay Eskişehir Karayolu Ikiler OPET Çay, Afyonkarahisar 0545 681 16 17 (watsapp) afyonlokumvesucukevi.com kaliteli sucuk afyon ucuğu toptan sucuk kaymaklı lokum afyonda sucuk nerde yenir afyon kaymağı pişmaniye sucuk ekmek Yeşil Bahçem Afyom Lokum ve Sucuk Evi olarak Lokum & Sucuk sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz. Yeşil Bahçem Afyom Lokum ve Sucuk Evi olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.


Misyonumuz, Yeşil Bahçem Afyom Lokum ve Sucuk Evi olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz, Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur. Yeşilbahçem Afyon Lokum ve Sucuk Evi firması olarak siz değerli müşterilerimize Afyon karahisar ilinden damaklarınızı bayram ettirecek olan lezzetleri ile sevdiklerinizi afyondan bir anı ve hediye olarak şarkuteri üzerine himzetler vermekteyiz Yeşilbahçem Afyon Lokum ve Sucuk Eviolarak özenle ve titizlikle imal ettiğimiz ürünlerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz Firma olarak amacımız Afyonkarahisarın özel lezzetlerini sizlere tanıtarak daha iyi hizmet vermeyi hedeflemektir. sadece siz değerli müşterilerimize sınırlı kalmayıp sevdiklerinize özel tadımlık hediyelikler götürebilmeniz için ürünlerimizin imalatında özenle ve titizlikle çalışıyor ve paketleme işleminde özel makinlarla sağlayarak sevdiklerinizle paylaşmanızı sağlıyoruz Yeşilbahçem Afyon Lokum ve Sucuk Eviürünlerimiz aşağıdaki gibidir Toptan ve Parekende Sucuk Toptan ve Parekendeçeşitleri Özel Manda ve Çamış Kaymağı Pişmaniye çeşitleri,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR