• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yeşil Bursa Elbise Temizleme

Adres :

Günaydın Mah. Hal Cad. No: 33 Kırmızı Pasajı ( Eğit-koop Karşısı ) Bandırma / Balıkesir Balıkesir » Bandırma

Sektör :

Yetkili Kişi :

Adnan Aybey

E-Posta Adresi :

senemissever@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 749 94 36

Whatsapp 2:

0 (546) 510 83 88

Whatsapp 3:

0 (532) 749 94 36

Whatsapp 4:

0 (546) 510 83 88

Yeşil Bursa Elbise Temizleme firması olarak Balıkesir Bandırma da hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hatta rakip firmaların bile sevgisini kazanmak için hizmetlerimizi kesintisiz olarak sağlamakta ve saygı, sevgi çerçevesi içinde iletişimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.
Vizyonumuz ise, sektörde lider, güvenilir ve aynı zamanda kaliteli markalar arasında en üst seviyelerde yer alma ihtiyacı yer almaktadır. Kişilerin kadromuz arasında yer almak ve çalışması için insan hayatına saygı göstermekte ve müşteri odaklı pratik çözümler sunarak hizmet sağlamaktayız.
Değerlerimiz arasında, müşteri odaklı çalışma ilkesi, çevre dostu, insan dostu ve topluma olan sevgimiz ile birlikte güvenli markalar arasında en zirvede yer alma isteğini, sıkça dile getirmekteyiz.
Çalışma alanlarımızda en kaliteli ve en pratik çözümleri sunmak ve müşterilerimize karşı saygı ve hoşgörülü olmayı ilke edinmekteyiz. Lider ve güvenli marka olmak için en doğru bilgiler ışığında hizmet vermekte ve müşteri, aynı zamanda da sektördeki diğer firmaların bizler ile iyi ilişkiler kurmasına da özen göstermekteyiz.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Karacabey Şubesi : Tabaklar Mah. Doktor Rüştü Özüt Cad. Sokak 40 No:13 Karacabey / Bursa 0224 676 11 95

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR