• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Yeşil Dragon Sushi Restaurant

firma adresi

Adres :

Piri Mehmet Paşa Mahallesi Atatürk Caddesi No: 45 / A İstanbul » Silivri
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yuliia Vakhramieieva
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (501) 049 02 44

  • firma instagram

Dünyanın en lezzetli ve en taze yemekleri sunmakta olan firmamız Yeşil Dragon Sushi Restaurant, birmilyonnokta.com sitesinin önemli bir üyesidir. Firmamızın en büyük amacı, müşteri memnuniyeti anlayışı ile siz değerli müşterilerine hizmet sunmasıdır. Her ürün çeşidimize kalitemizi yansıtıyoruz. Uygun bir fiyat ile alabileceğiniz yemek ve içecek çeşitlerimizden memnun kalacağınızın garantisini de veriyoruz.

İstanbul restoran sektöründe yer alan firmamızın, ürün yelpazesi oldukça geniştir. Sizlere sunduğumuz ürün ve hizmetlerden bazıları şunlardır; pizza çeşitleri, makarna çeşitleri, mantı çeşitleri, sushi çeşitleri, çorba çeşitleri, yengeç ürünleri, sipariş hizmeti gibi birçok ürün ve hizmet çeşidimiz mevcuttur. Ürünlerimiz sağlıklı ve hijyenik bir ortamda en kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Modern bir şekilde dizayn edilmiş restoranımızda keyifli bir yemek deneyimi yaşayacaksınız.

Firmamız, sipariş uygulaması ile de öne çıkmıştır. Siparişleriniz özenle hazırlanmakta ve sizlere en kısa zamanda teslim edilmektedir. Müşteri memnuniyeti prensibimizi her hizmetimize yansıtıyoruz. Personellerimiz alanında deneyim sahibi ve profesyonel bireylerdir. Asla unutamayacağınız lezzetler için bizi tercih edebilirsiniz. En çok tavsiye edilen firmalardan biriyiz. Bu doğrultuda her geçen gün yenilikçi bir yaklaşımla gelişmeye devam ediyoruz.

Bizimle iletişime geçip sipariş verebilirsiniz. Ne zaman isterseniz bizi arayabilir ya da restoranımıza uğrayabilirsiniz. Sushi, pizza, makarna gibi lezzetlerimizin tadına doyamayacaksınız. Sizi özenle hazırladığımız yemeklerimizi tatmaya davet ediyoruz. Dünyanın en güzel yemekleri için sizleri de firmamıza bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR