• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yeşil Mavi Kahvaltı Salonu

Adres :

Bostancılı Köyü Kışla Burnu Mevki No: 1 Sinop Merkez Ak Liman Mevki( Hava Alanı Yanı ) Sinop » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Adem Bozkurt

E-Posta Adresi :

trs-yay-@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 437 90 61

Sektörün öncüsü olan Yesilmavi Kahvalti Salonu firması olarak cafe-restaurant sektöründe en yeniyi ve en iyiyi hedefleyen ve her daim kaliteli hizmet sunma çabası içerisinde olan bir firmayız. Bu nitelik kapsamında Yesilmavi Kahvalti Salonu firması olarak ilk amacımız yaptığımız işin değerini yükselterek müşterilerimize daha doğru ve güvenli çözümler sunabilmektedir. Müşterilerimizin firmamızdan dolayı sağlamış oldukları memnuniyet bizim için daha fazla gelişim ve büyüme adına en önemli kıstas olmaktadır.

Sektörümüzün öncü firması olarak müşterilerimiz için en yenilikçi anlayışla en iyi kaliteyi oluşturmayı hedefliyoruz. Firmamızın sektördeki başarısını her gün daha fazla arttıran ve bizi daha üst noktalara taşıyan müşterilerimiz her geçen gün bizlere olan güvenini artırarak firmamıza güç katmaktadır.

Ana misyonumuz olarak; hizmet vermiş olduğumuz alanda her zaman daha iyisini oluşturma ve daha iyisine ulaşmak gösterilebilir. Bu misyona bağlı olarak gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızda müşterilerimizle birlikte kurmuş olduğumuz etkili iletişim, mesleki olarak göstermiş olduğunuz ahlak ve kalitemizin asla değişmemesi yüksek bir öneme sahiptir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR