• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Yeşilova Park Cafe Restoran

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ahmet Yeşilçimen

reklam logosu
  • firma instagram

Yeşilova Park Cafe Restoran olarak birmilyonnokta.com sitesine üye olup bu güvenilir platformda sizlere kendimizi tanıtmaktan onur duyarız.

Dev bir girişimde bulunarak Tokat restaurant sektöründe adından söz ettiren lezzetler ve hizmetlerle bölgemizde bir numara olmayı hedefliyoruz. Firma olarak güvenilir, helal, sağlığa uygun, temiz bir hizmet ticari anlayışıyla çıktığımız bu yolda siz değerli halkımızın her zaman güvenisini ve beğenisini kazanarak tercih sebebi olmayı istiyoruz.

Mutfağımıza da bölgedeki en iyi ustalar çalışmaktadır. Özenle seçilmiş birinci kalite etler, sebzeler ve tüm gıda ürünleri şeflerimizin elinde harika bir görsel şölenle tabaklarınızda yerini almaktadır. Damağınızda iz bırakacak lezzetleri büyük bir özveri ve titizlikle profesyonel bir ekip tarafından satın alma sürencinden servis aşamasına kadar takip etmekteyiz. Her detayın ince ince düşünüldüğü restoranımızda kıymetli misafirlerimizin mutlu olarak ayrılması yegâne hedefimizdir.

Restoranımız bölgedeki en kapsamlı mekân olarak dikkat çekmektedir. Geniş bir alana sahip olan tesisimizde her türlü özel gün davet organizasyonlarınıza ev sahipliği yapmaktan keyif duyarız. Açık hava restoranımız, özel kamelyalarımız, geniş otopark hizmetimiz ile sevdiklerinizle keyifli bir gün geçirebilmek, lezzetli bir deneyim yaşamak için sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız. Tüm haftanın yorgunluğunu huzurlu dolu bahçemizde doğa ile iç içe bir kahvaltı eşliğinde atmak için serpme kahvaltımızı tercih edebilirsiniz. Hem gözünüze hem gölünüze hem de midenize hitap edeceğimizden hiç kuşkunuz olmasın.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR