• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yıl-ka Besicilik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tarık Kaya & Ramazan Yılmaz
Merkezi 1953 yılında Çayırkaşı mevkiinde kurulmuştur. Çiftliklerimiz ve kesimhanemiz Gelbula Orman Köyü - Hacılar'da bulunmaktadır. Besiclik ve kuzu üretimindeki deneyimimiz yarım asırı aşmaktadır. 25.000m²'ye oturan besi çiftliğimiz kendi üretimimizden olan kurbanlık koyun ve adaklık koyunlarımız üreticiden tüketiciye çiftliklerimizden direkt olarak satışa sunulmaktadır. Hayvanlarımızın yaylım alanı yeşil ve bitki örtüsüyle ucu bucağı olmayan her tarafından kar sularının aktığı buz gibi kaynak sularının bol olduğu bir doğa harikası Erciyes Serçer yaylasıdır. Hayvanlarımızı soğuk kış sezonu gelinceye kadar Erciyes Serçer yaylasında otlatılmaktadır. Soğuk kış zamanlarında çiftliklerimizde kendi üretimiz olan (arpa, yonca, buğday, mısır) yiyecekleri ile doğal şartlarda yetiştirilmektedirler.Havyanlarımızın sağlığına ve doğal beslenmesine dikkat ediyoruz.

Çiftliklerimizde bulunan adaklık koyun ve kurbanlık koyunlarımız ilçe tarım veterinerleri ve kendi veterinerlerimiz tarafından bakımları ve aşıları zamanında ve muntazam bir şekilde yapılmaktadır.

Kurban vasıfları olmayan birçok hayvanın satışa sunulduğunu bilmekte ve görmekteyiz. Alacak kişilerin sitemizden bilgilenerek dikkatli olmasını tavsiye ediyoruz.

Kendi üretimimiz olan koyun ve kuzularımız komşunun ateşinde bişecek kadar taze, ağızda tereyağ gibi eriyen ve buram buram kekik kokan eşsiz ettin lezzetini mutlaka tadın.


Güleryüzlü tecrübeli personelimizle siz müşterilerimize en üst düzeyde kaliteli hizmet sunmayı amaç edindik. " Yemediğimizi yedirmiyoruz "işimizi de çok severek yapıyoruz. Toplu et siparişlerinizde adaklık kurbanlıklarınızda kurban bayramlarında mutlaka bizi arayın.Çiftliklerimizde bulunan koyun ve kuzularımızı kendi gözlerinizle görünüz ..

Güleryüz - Saygı - Doğruluk -Üst Düzey Hizmetvazgeçilmez kavramlarımızdandır.

SAYGILARIMIZLA YIL-KA BESİCİLİK ..

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR