• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yıldırım Vinç

Adres :

Osmanpaşa Caddesi İstanbul » Kağıthane

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cemal Yıldırım - Ahmet Yıldırım

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 611 79 63

Whatsapp 2:

0 (537) 640 71 85

Yıldırım Vinç, İstanbul, Türkiye'de bulunan lider bir vinç kiralama ve ağır ekipman servis sağlayıcısı olarak birmilyonnokta.com'un gururlu ve kurumsal bir üyesidir. Kurumsal bir firma olarak müşterilerimize en üst düzeyde hizmet ve kalite sunmayı taahhüt ediyoruz.

Kurulduğumuz günden bugüne Yıldırım Vinç, müşterilerine güvenilir ve profesyonel vinç kiralama hizmetleri sunmaktadır. Mobil, kule ve hidrolik vinç kiralama dahil olmak üzere çok çeşitli vinç kiralama hizmetleri sunarken vinç filomuz, verimli ve güvenli çalışmayı sağlamak için en son teknoloji ile hizmet sağlamaktadır.

Vinç kiralama hizmetlerimizin yanı sıra İstanbul vinç sektöründe ağır ekipman kiralama ve nakliye hizmetleri de vermekteyiz. Yıldırım Vinç hizmetlerimizde, ağır ekipman filomuz buldozerler, ekskavatörler ve yükleyicileri içerir ve deneyimli profesyonellerden oluşan ekibimiz tüm ekipmanların bakımlı olmasını ve en yüksek performansta çalışmasını sağlamaya kendini adamıştır.

Yıldırım Vinç olarak tüm operasyonlarımızda güvenlik, kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Her projenin benzersiz olduğunu anlıyoruz ve özel ihtiyaç ve gereksinimlerini karşılayan özelleştirilmiş çözümler geliştirmek için müşterilerimizle yakın bir şekilde çalışıyoruz.

İster küçük bir konut projesinde ister büyük bir ticari inşaat projesinde çalışıyor olun, Yıldırım Vinç işinizi güvenli, verimli ve en yüksek kalite standardında yapacak uzmanlığa ve donanıma sahiptir. Hizmetlerimiz ve bir sonraki projenizde size nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bize ulaşın.Formun Altı

[email protected]

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR