• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yıldızeli Oto Kurtarma Şükrü Durna

Adres :

Yıldızeli Sanayi Sitesi Yıldızeli /sivas Sivas » Yıldızeli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şükrü Durna

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@yildizeliotokurtarma.com

Whatsapp 1:

0 (505) 625 15 89

Whatsapp 2:

0 (505) 625 15 89

Whatsapp 3:

0 (543) 598 58 58

Otomobil ve diğer araçlar hayatımızın vazgeçilmezleridir. Gerek günlük aktiviteler arasında ulaşım ihtiyacımızın karşılanmasında gerekse iş hayatında hayatımızın ikamesi için onlardan yararlanırız. Pek çok farklı aksamdan oluşan araçlar bu akşamların birleşimiyle hareket ederek ulaşım sağlar. Fakat her zaman arıza yapma, yolda kalma, herhangi bir kazaya karışma ihtimali de vardır. Böyle bir durumda ihtiyacınız yol yardım hizmetleri olacaktır. Sivas Yıldızeli’nde faaliyetlerine devam eden Yıldızeli Oto Kurtarma Şükrü Durna firmamız ile uzun yıllardır bu alanda gereksinimlere cevap veriyor, benzersiz uygulamalarımızla ardımızda bıraktığımız yüzlerce mutlu müşteri profilimizi her geçen gün daha da ilerletiyoruz.

Sivas yol yardım sektöründe gerek araç donanımımız ve modernizmimiz gerekse personel kadromuzla uzun yıllardır fark yaratıyoruz. Bu sayede bölgemizin en çok tercih edilen oto kurtarma firması olarak öne çıkıyoruz. Fakat çalışmalarımızı ve başarılarımızı kesinlikle yeterli görmüyor, hep daha iyisini ve daha kalitelisini yapmak için çalışıyoruz.

Firma olarak her biri alanında yetişmiş, deneyimli ve tecrübeli bir kadroyla çalışıyoruz. Personellerimizin tamamı işlerini özveriyle yapmakta, müşteri merkezli çalışmayı temel almaktadırlar. Bu yüzden sektörde meydana gelen, özellikle teknoloji ve yönetmeliklerdeki değişiklikleri yakından takip etmekte ve en son gelişmeleri oldukça kısa sürede hayata geçirme başarısı göstermekteyiz. Her nerede ve ne şekilde yolda kalmış olursanız olun, araçlarınızın marka ve modeli her ne olursa olsun 7/24 bir telefon mesafesindeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR