• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Yıldızlar Restaurant

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Azad Yıldız

  • firma instagram

Mardin’de yer alan Yıldızlar Restaurant isimli firmamız restaurant sektöründe birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet vermektedir. Firmamızda kaliteli ürünlerle hazırladığımız muhteşem lezzetleri hijyenik koşullarda tüketiminize sunarız.

Dışarıda geçireceğiniz öğünlerin sağlığınızı olumsuz yönde etkilememesi için güvenilir firmalar tercih etmeniz gerekmektedir. Mardin restaurant sektöründe hizmet veren firmamız hijyen ve sanitasyon kurallarını titizlik ile uygular, yiyeceklerin hazırlık aşamasında 1. kalite ürünler kullanır; sağlığınızı tehlikeye atmaz. Dışarıda geçireceğiniz ürünlerde nezih mekanımızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Kahvaltı zinde bir gün için önemli öğünlerdendir. Özen ile hazırlanmış, ürün çeşidi geniş, kaliteli yiyecekler ile donatılmış kahvaltı sofraları iştahınızı açacaktır. Midyat’ta köy kahvaltısı yapabileceğiniz mekanlar arasında yer alan işletmemizi sevdikleriniz ile birlikte lezzetli ve doyurucu kahvaltılar yapmak için tercih edebilirsiniz.

Nezih ve geniş mekanımız özel günlerinizde kutlama yapabilmeniz için uygun bir alandır. Toplu yemek organizasyonlarınızı da gerçekleştirebileceğiniz işletmemiz deneyimli personel kadromuz ile herhangi bir aksaklık oluşmadan özel günlerinizi geçirebileceğiniz bir alandır. Mekanımızda bulunan açık yüzme havuzu parti organizasyonlarınız için imkan sunmaktadır. Ailecek piknik aktiviteleriniz için uygun alanlarımız da mevcuttur.

İşletmemizde kebap, ızgara gibi leziz ürünler ile eşsiz öğünler geçirebileceğiniz gibi nargile, çay kahve içebilir günün yorgunluğunu ve stresini mekanımızda atabilirsiniz. Siz de doyurucu, görsel şölen niteliğindeki kahvaltılar ile güne başlamak, eşsiz lezzetteki kebap ve ızgaralar ile öğünler geçirmek için firmamızı tercih edebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar