• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Yılmaz Beslenme Kulübü

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Barış Yılmaz

  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

Beslenme insan metabolizmasının en temel ihtiyacıdır. İnsan, beslenerek hayatta kalabilir ve yeryüzünde hemen her şey insan için hazırlanmıştır. Fakat insanlar çoğu zaman yanlış beslenme ve yaşam tarzı ile sağlıklarından olurlar. Kişiye göre zamanı ve tarzı değişse de bir süre sonra yanlış beslenme alışkanlıkları günün her anında yaşam kalitesini düşürür.

Oysa bilinçli ve seviyeli beslenme ile çok daha kaliteli bir yaşam sürülebilir. Gün içinde daha aktif, daha dinç bir yapıya kavuşulabilir. Tokat merkezde hizmet veren Yılmaz Beslenme Kulübü merkezimiz ile bu alanda profesyonel danışmanlık hizmeti veriyor, danışanlarımızın yaşam standartlarını en üst seviyeye çıkarmak için hummalı bir çalışma süreci yürütüyoruz.

Tokat danışmanlık sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak Herbalife bağımsız üyeliğini yapıyoruz. Herbalife, yaklaşık yarım asırdır Amerika merkezli faaliyet göstermekte, dünyanın her yerinde milyonlarca tüketiciye ulaşmış bulunmaktadır.

Marka, yirmi yılı aşkın süredir de ülkemizde ürünlerini tüketicilere ulaştırmakta, kişilere daha aktif bir yaşam sunmaktadır. Bugün itibariyle dünyanın en çok tercih edilen alternatif besin üreticisi marka, ürünlerini bağımsız üyeleriyle tüketicilere ulaştırmakta, üyeler aynı zamanda beslenme danışmanı olarak da görev yapmaktadır. Verilen eğitimler sonrası üyeler kişiye özel diyet ve beslenme stratejileri belirlemede üst düzey başarıya ulaşmaktadırlar.

Firmamız Herbalife’ın bütün ürünlerini danışanlarına ulaştırmakta, üyelik kaydı yapmakta ve kendi işinin patronu olmak isteyenlere de öncülü etmektedir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR