• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Yılmaz Oto Yol Yardım

firma adresi

Adres :

Saray Altı Mahallesi 11 Nisa Caddesi No : 44 Şanlıurfa » Merkez
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Rıza Yılmaz
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

-
firma wp

Whatsapp 1:

0 (543) 551 03 63

reklam logosu
  • firma fb

Oto yol yardım ve oto kurtarma gibi alanlarda faaliyet göstermekte olan firmamız Yılmaz Oto Yol Yardım, birmilyonnokta.com sitesinin önemli bir üyesidir. Firmamız, müşteri memnuniyeti prensibi ile hareket eder ve hizmetlerini bu doğrultuda en kaliteli ve en kusursuz bir biçimde sizlere sunmaktadır. Uygun fiyat politikası ile her türlü yol yardım ihtiyacınızda sizlere yardım ediyoruz. Amacımız, sizlere en iyi şekilde yardım hizmetini ulaştırmaktır.

Şanlıurfa yol yardım sektöründe tanınmış ve kendini ispatlamış firmamız, en çok tercih edilen ve en çok tavsiye edilen bir firma haline gelmenin gururunu yaşamaktadır. 7/24 oto yol yardım ve oto kurtarma servisi hizmetleri sunan firmamızdan dilediğiniz zaman hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Oto kurtarma ve oto yol yardım hizmetlerinde kullandığımız oto çekicilerimizin ve diğer araçlarımızın bakımlarını düzenli bir şekilde yapıyoruz. Bu sayede hızlı ve güvenli bir şekilde araçlarınızı kurtarıyoruz.

Firmamız, yolda arızalanmış araçlarınızı, kaza yapmış araçlarınızı veya herhangi bir sebepten yolda kalmış araçlarınızı kurtarma konusunda, alanında deneyim sahibi ve profesyonel ekibi ile hareket etmektedir. Bu sayede araçlarınız güvenle kurtarılmış olacak ve daha fazla hasar görmesi engellenecektir.

Bizimle iletişime geçmek bir telefon uzağınızdadır. Detaylı bilgi almak için bizleri arayabilir ya da firmamıza uğrayabilirsiniz. Nerede olursanız olsun, hangi saatte olursa olsun oto yol yardım hizmetlerimi talebinizi bizlere iletebilirsiniz. En kısa sürede sizlere yardıma geleceğiz. Sizleri de firmamızla çalışmaya bekliyoruz.

BENZER FİRMALAR