• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Yılmazay Kuaför Fsm

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Recep Çetin

  • firma fb
  • firma instagram

Güzellik sektöründe hizmet vermekte olan Yılmazay Kuaför Fsm isimli firmamız birmilyonnokta.com ailesine yeni katılan üyelerden biri. Güzellik denince uzman kadrosu ve kaliteli hizmetiyle akla gelen firmamız siz değerli müşterileri için birçok yenilik te yapmış bulunmaktadır. Geniş ve ferah salonuyla beraber çeşitli ikramlarıyla da müşterisini ağırlayan firmamız kalitesini konuşturuyor.

Kalitenin ve uzun ömürlü hizmetin tek adresi olan firmamız gelin başı, gelin makyajı, kaş yüz alımı, altın oran kaş tasarımı, saç kesimi, saç boyası, saç bakımı, yüz maskesi, yüz masajı, manikür-pedikür, tırnak ojesi, tüm vücut ağda gibi daha birçok hizmeti sizlere sunmaktadır. Değişiklik mi istiyorsunuz? Saçlarınızdan sıkıldınız mı? Hemen arayın rezervasyon yapın. Dakikalar içinde inanamayacağınız değişime hazır olun.

Firmamız kalitesiyle beraber müşteriye özel dev indirimleri ve kampanyalarıyla da hizmette sınır tanımamakta. Müşterisinin her anlamda yüzünü güldüren ve adeta mucizeler yaratan firmamız çokça tercih edilmesini geçmiş tecrübesi ve uzman çalışma ekibine borçludur. Çeşitli saç tasarımları ve makyaj uygulamaları ile sektöründe tek olan firmamız adeta müşteri akınına uğramış durumdadır.

Bursa güzellik olarak sizlere layık hizmet vermek için sürekli kendini yenileyen firmamız ayrıca salon temizliğine ve çalışma disiplinine de büyük önem vermektedir. Kalitesiyle adını zirvede tutmayı başaran firmamız randevu sistemi ile hizmet vermektedir. Sizler de hemen arayıp değişimin ilk adımını atabilirsiniz. Haydi, rezervasyon için telefon başlarına.

BENZER FİRMALAR