• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ymc Kurtarıcı

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Muhammed Candan

  • firma fb

Ymc Kurtarıcı yol yardım sektöründe hizmet vermektedir ve birmilyonnokta.com üyesidir. Firmamız yüksek kaliteli araç kurtarma ve onarım hizmetleri sunmaya kendini adamıştır.Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan güvenilir, yüksek kaliteli bir hizmet sunmak için yalnızca en iyi, en güvenli teknikleri kullanmaya çalışan dinamik bir kurtarma uzmanları ekibiyiz. 7/24 hizmetlerimiz, elverişli konumumuz ve kapsamlı donanımlarımızla birlikte, tüm yollardaki kazalara veya arızalara anında acil müdahale süresi sunmamıza olanak tanır.Kurtarma veya onarım ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, oto kurtarma merkezimizdeki özel ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Konya yol yardım sektöründe hizmet veren işletmemiz ihtiyaçlarınızı ve aciliyetlerinizi karşılamak adına en iyi şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Sektörde hızlı yükselişi ve yaptığı yeniliklerle büyük katkılar sağlayan firmamız alanında en iyisi olmaya yönelik kararlılığını ve inancını sürdürmektedir. Bu noktada en büyük yardımcımız üstün iş ahlakı ve dürüst çalışmaktır. Amacımız her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır. Müşterilerimize hızlı, güvenilir ve sorunsuz ulaşım sağlamaktır.

Sektörün en önemli temsilcilerinden biri olmanın gururunu yaşıyoruz. Tüm alanlarda sunmuş olduğumuz hizmetleri her geçen gün geliştirilerek hizmet kalitemizden ödün vermeden devam etmekteyiz. En zorlu anlarınızda yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz ve müşterilerimizi daima hoşnut etmenin yollarını arıyoruz. Misyon ve vizyonumuz dâhilinde hizmet kalitemizi her zaman yüksek tutuyoruz ve bize ihtiyacınız olduğu her anda yardımcı olmak için elimizden geleni yapıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR