• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Konya'da Yol Yardım Firmaları - Yol Yardım firmaları Konya | Birmilyonnokta

Konya'da Yol Yardım ile ilgili firmalarının listesi. Konya'da Yol Yardım Şirketleri

Konya 'da Yol Yardım Firmaları

Ebrar Oto Kurtarma

Yol Yardım


Aracınızla seyahat ederken, hiç hesapta olmayan bir zamanda aracınız arıza yapabilir, ya da

Çavdar Oto Kurtarma

Yol Yardım


Bu güne kadar başarılı çalışmaları ve kaliteli hizmet anlayışıyla Konya yol yardım sekt

Konya Ünaldı Oto Kurtarma

Yol Yardım


Ünaldı Oto Kurtarma 

Tatlı Oto Kurtarma

Yol Yardım


Yolculuğunuzda siz değerli müşterilerimizin aklına ilk gelen çare olmak için biz

Karapınar Oto Kurtarma ( Havutçu Oto Kurtarma )

Yol Yardım


Karapınar Oto Kurtarma ( Havutçu Oto Kurtarma )

Ozan Oto Kurtarma

Yol Yardım


Otomobiller sürekli olarak bakım ve onarım işlemlerinin gerçekleştirilmesi gereken meka

Havutçu Oto Kurtarma

Yol Yardım


Araçlar birçok farklı sebebe bağlı olarak yolda kalma gibi durumlarla sıklıkla karşıl

Karapınar Karaca Oto Kurtarma

Yol Yardım


Konya Karapınar Karaca Oto Kurtarma, uzun yıllardır kalitesinden ödün vermeden işerini s&

Gençeller Oto Kurtarma

Yol Yardım


Gençeller Oto Kurtarma

Bozacı Oto Kurtarma

Yol Yardım


  Konya merkez oto kurtarma,konya merkez oto kurtarma firması,konya merkez oto kurtarma hizmet

Ceyhan Oto Kurtarma

Yol Yardım


Yol yardımı ve araç kurtarma alanında sizlere en başarılı hizmetleri sunmakta olan firmamız

Hüseyin Oto Kurtarma ve Hyundai Servisi

Yol Yardım


Hüseyin Oto Kurtarma ve Hyundai Servisi olarak konya en yakın oto çekici,konya en yakın

Ceylan Oto Kurtarma

Yol Yardım


Ceylan Oto Kurtarma firması olarak konya oto kurtarma firmaları,konya oto kurtarma hizmeti,konya en

Gönüllü Oto Kurtarma

Yol Yardım


Konya içerisinde kurulmuş bir yol yardım firması olarak bize ihtiyacınızın olduğu her an yan

Pala Oto Kurtarma

Yol Yardım


Oto kurtarma, çekici olarak da bilinen, sizin en zor zamanlarınızda yardımcı olan bir &ccedi

Tarık Oto Kurtarma & Özel Servis

Yol Yardım


Artan ulaşım ihtiyacı ile birlikte trafik yoğunluğuda artmaktadır. Her geçen gün trafiğ

Eren Oto Lastik

Yol Yardım


Gelişen teknolojiye ve sektörel yeniliklere kolayca adapte olabilen firmamız, bu anlamda sekt&

Özgüç Oto Kurtarma

Yol Yardım


Araçlar, gerek günlük hayatta gerekse iş hayatında vazgeçilmezlerimizdir. A

İnneciler Oto Kurtarma ve Tarım Makinaları

Yol Yardım


İnneciler Oto Kurtarma ve Tarım Makinaları Müşterilerimiz ile birlikte kurmuş olduğumuz İnneci

Karaca Yol Yardım

Yol Yardım


Oto çekici, oto kurtarıcı, acil yol yardım ve oto kurtarma olarak hizmet veren firmamız kuru

Sümer Vinç Oto Kurtarma

Yol Yardım


Oto kurtarma gereksinimi her araç kullanıcısının ve araç sahibinin günün he

Yarar Oto Kurtarma

Yol Yardım


Yarar Oto Kurtarma Otomotiv sektöründe başarının sağlanabilmesi için en öneml

Akşehir Yol Yardım

Yol Yardım


Oto kurtarma ve yol yardım hizmeti ile çıktığınız yolda planlamadığınız bir problemle karşıl

Akşehir Oto Kurtarma

Yol Yardım


Yolculuklarınızda bir sorunla mı karşılaştınız, tahmin edemeyeceğiniz bir arıza mı oldu, aracınız s

Tataroğlu Oto Kurtarma

Yol Yardım


Tataroğlu Oto Kurtarma firmamız Konya Selçuklu merkezli çalışmakta olup uzun yılların

Cankurtaran Oto Kurtarma

Yol Yardım


Yaşantımızda her insanın sahip olduğu veya çok hızlı bir şekilde araç temin edilebild

Torpet Yol Yardım

Yol Yardım


Ulaşım ihtiyaçlarımızı karşılamamız için kullandığımız yöntemlerden biriside ara

Efeler Yol Yardım

Yol Yardım


Efeler Yol Yardım Otomotiv sektöründe müşteriye en uygun fiyatlı hizmeti kaliteden &


En Kaliteli Yol Yardım Firmaları

Ülkemizde araç sayısı her geçen gün artmakta bu da beraberinde birçok sorunu getirmektedir. İnsanların ulaşım için kullandığı araçlar ticari firmalar tarafından da nakliye noktasında devreye girebilmektedirler. Böylece ortaya milyonlarca aracın olduğu devasa bir trafik çıkmaktadır ki araçların sürekli olarak arttığı trafik ortamında kazaların ve arızaların olmaması düşünülemez. Teknoloji ne kadar ilerlemiş olsa da kazalar ve otomobil arızaları maalesef engellenememektedir. Bununla birlikte Otomotiv Sanayi içerisinde hizmet vermekte olan yol yardım firmaları kaza durumunda veya yol arızası durumunda rahatlatıcı hizmetler sunarak bu konuda yardımcı olmaktadırlar.

Otomobiller ve trafikteki tüm taşıtlar binlerce parçadan oluşan çok ağır makinelerdir. Bu araçların trafikte seyir halindeyken bazı durumlarda arızalanması veya kazalar neticesinde yolda kalması oldukça sık olan bir durumdur. Bu gibi hallerde araç sürücüsü ve yolcular panik yaparak ne yapacaklarını bilmeden beklemektedirler. Hâlbuki ülkemizde bir sektör olan oto Kurtarma firmaları bu noktada devreye girerek yardım talep eden müşterilere çok kaliteli hizmetler sunmaktadırlar.

Araçların arızalanması veya kaza yapması durumunda hizmet sunan yol yardım firmaları için mesai kavramı yoktur. 7 gün 24 saat boyunca bir telefon ile hizmet vermekte olan bu firmalar oldukça donanımlı ve tecrübeli teknik elemanlar barındırmaktadır. Çünkü trafikte meydana gelen kazalar ve arızalar amatörce telafi edilebilecek sorunlar değildir. Alanında uzman tecrübeli olan teknik ekibin hızla olay mahalline intikal etmesi neticesinde gereken tüm yardım bu firmalar tarafından sağlanabilmektedir.

Uzun zaman önce sadece büyük şehirlerde verilebilen yol yardım hizmeti günümüzde birçok ilçe kapsamında dahi verilebilmektedir. Anadolu'nun pek çok yerinde hizmet veren ve dünya standartlarında yarışabilecek kaliteye sahip olan oto kurtarma firmaları bulunmaktadır. Araç sayısına bağlı olarak talep edilen ihtiyaç doğrultusunda her geçen gün sayıları artan bu firmalar bir takım standartlar geliştirerek rekabetçi bir anlayışla hizmet kalitesini üst noktalara çekmeye uğraş göstermektedirler.

Yol Yardım Hizmeti Neleri Kapsamaktadır?

Araç sürücülerinin kâbusu olan arızalar bazen şehirlerarası yolculukta başlarına gelebilmektedir. Eğer bir ön hazırlık yapılmamışsa bu gibi durumlarda en uygun olan şey aracın mümkünse kenara çekilip kaliteli bir yol yardım firması ile irtibata geçmektir. Eğer araç yerinden hareket ettirilmeyecek derecede arızalıysa dörtlüler ve flaşörler yakılarak gerekli işaretçiler yola koyulduktan sonra yine oto kurtarma firmasına ulaşmaya çalışılmalıdır.

Yol yardım firmalarının bu gibi hallerde sunabilecekleri hizmetler aslında sürücüler için hayati derecede önemli olabilir. Bir sürücü yol yardım firmasından yardım talebinde bulunduğunu da ilk yapılması gereken şey aracın arızalandığı veya kazanın yapıldığı lokasyonu tam olarak firmaya bildirmektir.Oto çekici firma bu çağrıyı alır almaz 7 gün 24 saat boyunca hiç beklemeden çok hızlı bir şekilde kaza veya arıza yerine erişim sağlamak ile mükelleftir. Kaza yerine ulaşıldığında yol yardım firması bir önce can güvenliğini sağlayacak tedbirleri almalıdır. Bunun hemen ardından kaza anında sürücülerin ve yolcuların herhangi bir şekilde zarar görüp görmediğini tespit eder. Bu tespitin ardından eğer güvenliği ile ilgili herhangi bir sorun yoksa yol yardım hizmetlerini müşteriye sunmaktadır.

Kaza veya arıza anlarında en çok Talep edilen hizmet oto çekici uygulamasıdır. Araçlar çeşitli sebeplerle çalışmadığında veya kaza sonrası yolda seyre müsait olmadığı durumlarda oto çekici hizmeti almak çok önemlidir. Oto çekici, aracı gelişmiş makineler sayesinde yoldan kaldırıp tamiri için gereken yere nakletmektedir.

Bu hizmet her ebattaki araç için verilebilmektedir.Binek otolar için standart bir çekici yeterli olmaktayken daha büyük araçlarda durum farklılık göstermektedir.Otobüs ve kamyon gibi araçların kaza yaptığı veya arızalandığı durumlarda çekici hizmeti vermek büyük bir tecrübe gerektirir.Çünkü bu araçlar ebatları itibariyle bütün yolu trafiğe kapatabilecek genişliktedir. Genellikle bu gibi hallerde vinç firmaları da devreye girmekte oto kurtarma faaliyeti müşterek sürdürülmektedir.

Ayrıca binek otolar da olsa kaza yapan araçlar şarampole yuvarlanmışsa veya derin bir yol menfezine düşmüş ise standart olan çekici araçlar yetersiz kalacaktır.Bu gibi hallerde yine devreye vinç firmaları girmek zorundadır ki vinç sayesinde otomobil minibüs veya herhangi bir taşıt yuvarlandığı veya düştüğü yerden kurtarılarak.

Oto Çekici Firmalarının Sunduğu Ekstra Hizmetler

Araçların trafikte kaldığı durumlarda yardımcı olan yol yardım hizmeti konseptinde çok farklı hizmetler bulunmaktadır.Bunlar arasında yer alan aracın deforme olduğu ve seyre müsait olmadığı durumlarda sunulan konaklama hizmeti de çok hayatidir. Araç sürücüsü ve yolcuları bir gece vakti ıssız bir yerde kaldıklarında veya bir kaza neticesinde tenha bir yerde bulunduklarında sunulan bu konaklama hizmeti oldukça önemlidir. Çünkü kaza gibi hallerde kişilerin bir yere gidip konaklama ayarlamaları çok da kolay değildir.Olayın şokunu yaşayan kişiler bu gibi rutin işlerle uğraşır olmamalıdır ki kaliteli yol yardım firmaları konaklama hizmetini de sunabilmektedir.

Yine kazalı olaylarda yaşanan çeşitli psikolojik travmalar sebebiyle sürücülerin araç kullanmaya devam etmemesi gerekir.Bu gibi durumlarda sürücünün dinlendirilmesi veya herhangi bir rahatsızlığı varsa ve daha ciddi bir durum söz konusuysa bir sağlık merkezine nakli önemlidir.Yol yardım firmaları bu gibi hallerde talep edilmesi durumunda profesyonel sürücü hizmeti de sunabilmektedirler. Bu sayede profesyonel sürücü aracı kullanırken araç sahibinin ve yolcuların istirahat etmesi ve hayatlarını tehlikeye atmaması söz konusu olmaktadır.

Aracın arızalandığı veya kaza yaptığı hallerde ortaya çıkan bir başka talep daha vardır. Oldukça kıymetli olan araçlar yol ortasında veya kenarında başında sahibi olmadan bırakılmamalıdır. İşte bu gibi hallerde yol yardım hizmeti konsepti içerisinde yer alan emanet ve muhafaza da önemli bir uygulamadır.Araç firma tarafından emanet altına alınarak istenen süre zarfında muhafaza edilmektedir.Daha sonra kaza ile ilgili işlemler tamamlandıktan belirli bir süre sonra araç sahipleri talep ettiğinde tekrar araçlarını geri alabilmektedir.

Araç sürücülerinin özellikle gece yolculuklarında başına gelen lastik patlaması çok sıkıntılı bir durumdur. Eğer lastik onarılamayacak gibi ise bu gibi hallerde yol yardım firmasından lastik değişim hizmeti talep edilebilir. Aracın lastiğinin arızalandığı yerde kenara çekilerek bir telefon vasıtasıyla ulaşıldığında yol yardım firması istenen her saatte teknik personel göndererek lastik değişimi gerçekleştirir ve sürücü yoluna devam edebilir.

Zincirleme kaza anları trafik adına karşılaşılabilecek en kötü durumdur. Çok fazla sayıda aracın kaza yaptığı bu gibi hallerde ortaya oldukça kötü görüntüler çıkmakta insanlar  yaşam mücadelesi vermektedir.Bu durumlarda vinç firmaları devreye girerek oto kurtarma ekipleri ile hareket etmelidir ki bu oldukça hayati bir hizmettir. Zira yolun trafiğe açılması ve bir an önce trafik akışının normal seyrine dönmesi gerekir. Aksi takdirde yeni kazalara kapı aralamak mümkündür. Bu derece hayati bir hizmeti veren oto kurtarma firmaları kaliteli bir hizmet anlayışıyla çok hızlı bir şekilde olay yerine erişim sağlayarak hemen müdahale etmelidir.

Birçok yol bakım ve oto kurtarma firması çeşitli sigortalar ve kaskolar üstünden anlaşmaya giderek müşterilere hizmet sunabilmektedirler.Sürücülerin anlaşmış olduğu sigorta ve kaskolar bu gibi yardımların verilmesini sağlayabilmektedir. Kaskonun ve sigortanın kalitesine göre sürücünün alacak olduğu yol yardım hizmeti de değişiklik gösterebilmektedir. Bu sebeple sürücüler seyir halindeyken mutlaka sigorta ve kasko poliçelerini de araçlarında bulundurmalıdır.Başlarına kaza veya arıza gibi sıkıntılar geldiğinde poliçenin üstünde yer alan telefonlar vasıtasıyla yol yardım ekiplerine ulaşarak hayati destek alabilirler.

Gerek sürücülerin ve yolcuların gerekse trafik akışı için vazgeçilmez olan yol yardım firmaları sitemizde kendilerine yer bularak daha çok müşteriye ulaşabilmektedir.Sitemizde yer alan tüm bu firmalar her türlü hizmet konseptine sayfalarında yer vererek müşterileri adına doyurucu bilgiler sunabilirler.Gerekli olan telefon irtibat numaraları ve mail adresleri de sayfa bilgisinde yer aldığında müşterilerin istedikleri zaman bu firmalara ulaşması oldukça kolay olacaktır. Bununla birlikte araç sürücüleri almış oldukları yol yardımına göre bir kullanıcı puanlamasına gitmekte ve bu durum daha sonraki oto kurtarma talebinde sitemize müracaat eden kullanıcılar için bir rehber niteliğinde olmaktadır.Eğer oto kurtarma veya yol yardım firmanız varsa ve müşteri yelpazenizi daha fazla genişletmek istiyorsanız mutlaka sayfalarımızda yerinizi alıp firma bilgilerinizi girmelisiniz.Bu sayede çok fazla zahmete girmeden kolay bir şekilde sizi arayan müşterilere ulaşmış olacaksınız.Zaten sitemiz gerek müşteriler gerekse firmalar için bir rehber niteliğinde olup her geçen gün kullanıcı sayısını artırarak bu sahada güzel hizmetler sunmaktadır.
Devamını Göster

BLOG YAZILARI

2023-02-28

Oto Çekici ve Yol Yardım Firmaları

Oto Çekici Oto çekici hizmetleri araç sahiplerinin her zaman

2023-02-28

Yol Yardım Firmaları

Oto Yol Yardım Araçlar modern yaşamda en büyük yardımcılardır ve

2023-03-08

Oto Çekici Hizmeti ve Firmaları

Profesyonel Oto Çekici Çalışmaları ve Önemi Modern

2023-03-17

Yol Yardım ve Oto Çekici Firmaları

Yol Yardım İşletmesinde Gereken Özellikler Yol yardım işletmelerinin sundukları

2023-10-26

Oto Kurtarma Hizmetlerinde Profesyonel Elemanların Önemi

Oto kurtarma hizmetlerinin profesyonel yapılara sahip elemanlar ile sunulması her zaman

2023-10-29

Oto Kurtarma Hizmetlerinin Kaliteli Araçlar İle Sunulması

Oto kurtarma hizmetleri esnasında kullanılan çekici araçlarının kaliteli

2024-03-21

Yolda Kaldığınızda Oto Lastik Değişimi: Acil Durum Rehberi

Yolda Kaldığınızda Oto Lastik Değişimi: Acil Durum Rehberi Arabayla seyahat ederken,

2023-10-08

Profesyonel Yol Yardım Ekipleriyle Hızlı Ve Etkili Çözümler

Yol yardım hizmetleri, şehir içi ya da şehirlerarası yapılan yolculuklar

2023-02-24

Oto Çekici Firmaları

Oto Çekici Oto çekici hizmetleri araç sahiplerinin her zaman

2023-03-11

Oto Kurtarma ve Oto Yol Yardım Hizmeti

Oto Kurtarma Hakkında Her Şey Oto kurtarma sektörü vatandaşlar için

2023-03-11

Oto Çekici ve Oto Yol Yardım Hizmeti

Oto Çekicinin Önemi Oto çekici sektörü insanların

2023-02-28

Oto Kurtarıcı Firmaları

Oto Kurtarıcı Motorlu araçlar ilk icat edildiği günden bu yana sürekli