• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yobi Baby And Kids

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yelda Ballı

Bebek ve çocuk giyimi çok özel bir alandır. Çok fazla detayın göz önünde bulundurulması gerekir. Ürünlerin onların hassas ciltlerine zarar vermemesi için en sağlıklı kumaşlardan üretilmiş olması, doğal, kimyasaldan uzak baskı ve boyaların kullanılması icap eder. Aynı şekilde renk ve desen olarak onların cıvıl cıvıl dünyalarına hitap etmesi, içlerindeki ışığı dışa yansıtması gerekir. Bütün bunların bilincinde olarak Mersin Mezitli’de faaliyet gösteren Yobi Baby And Kids firmamız, kaliteyi siz değerli müşterilerimizle buluşturuyor. Geniş ürün yelpazemizle her zevke ve tarza hitap ediyor, her yaşa uygun ürün gruplarımızla çözüm ortağınız oluyoruz.

Mersin giyim sektöründe kurulduğumuz ilk günden bu yana büyük beğeni görüyor, müşteri kitlemizi her geçen gün arttırarak devam ettiriyoruz. Severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimizde ebeveynlerimizin ve çocuklarımızın ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip memnuniyetlerinizi sağlamaya çalışıyoruz. Sektör içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içindeyiz. Sağlık ve hijyen standartlarına sıkı sıkıya bağlı çalışıyor, en seçkin markaların ürünlerini stoklarımıza dahil ederken hepsinin detaylı olarak araştırıyoruz. Bebeklerimizin ve çocuklarımızın sağlığını olumsuz etkileyecek ürünlerden uzak duruyoruz.

Yenilikçi, dürüst, ilkeli ve kaliteli hizmet sunma ilkesiyle faaliyet gösterdiğimiz alanda çok geniş bir kıyafet reyonu sunuyoruz. Kız bebek kıyafetleri, erkek bebek kıyafetleri, kız çocuk kıyafetleri, erken çocuk kıyafetleri yanında bebek bezi, ayakkabı, hastane çıkışı elbisesi, kozmetik ve şampuan satışı ile ihtiyaçları karşılıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR