• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Yosun Masaj Salonu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Çiğdem Poyraz

  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

Birmilyonnokta.com kendine yepyeni bir üye daha edindi ve bu değerli üyenin ismi Yosun Masaj Salonu. Müşteri memnuniyetine son derece önem vermekte olan kaliteli ve güvenilir hizmet sahibi firmamız, hizmetini güncellemiş ve geniş yelpazeli yeni bir hizmet ile karşınızdadır. Bursa halkına masaj salonu ve hamam olarak hizmet vermekte olan firmamız, kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış ve yüzlerce müşterisine kaliteli bir hizmet sunmuştur. Günümüzde çok yoğun bir tempo ile çalışmaktan ve kendimize zaman ayırmamaktan dolayı vücudumuz iyice kasılıp katılaşmaktadır. Bunun önüne geçmemizin en temel yolu kendi bakımımızı yapmaktır ancak kendi bakımımızı doğru düzgün yapamadığımız için masaj salonlarına da ihtiyaç duymaktayız.

Bursa hamam sauna ve masaj salonu, yedi yirmi dört saat halka açıktır ve hizmet vermektedir. İşinin ehli çalışan kadrosu ve son derece temiz mekânı ile firmamız tam da müşterisinin gönlüne göre bir hizmet sunmaktadır. Müşteri sağlığına büyük bir önem vermekte olan değerli firmamız her gün düzenli olarak mekân temizliğini yapmakta ve mekânını havalandırmaktadır. Ayrıca çalışanlarının kişisel bakımına oldukça önem veren firmamız, sunduğu profesyonel hizmet ile müşterisinin hem takdirini hem de güvenini kazanmayı başarmış bulunmaktadır.

Sizler de aileniz ve sevdiklerinizle gelip hem masaj yaptırabilir hem de hamamda dilediğiniz gibi yıkanabilirsiniz. Firmamız sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmet ile oldukça yoğun bir müşteri kitlesine sahiptir. Aradığınız hizmetin hemen yanı başınızda olduğunu lütfen unutmayınız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR