• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Yüceler Kömürcülük

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Uğur Yüce

reklam logosu
  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

Yüceler Kömürcülük markamız, kendi alanında en popüler işletmelerin başında gelmekte ve kendi sektörü bünyesindeki hizmetlerine de birmilyonnokta.com web sitesi üyesi olarak devam etmektedir. İzmir Urla kömürcülük ve kömür satış hizmetleri işletme genel şube merkezi ile kendi sektöründe en çok tercih edilen işletmelerin başında gelmekte olan firmamız, alanında oldukça nitelikli ve yetkin seviyede hizmet standartları ile öne çıkmaktadır.

Yüceler Kömürcülük işletmemiz; delikli mangal kömürü satış hizmetleri, odun satış hizmetleri, ızgara ve mangal kömürü satış çalışmaları, şömine odunu satış hizmetleri ve yerli ve ithal hizmet seçenekleri ile öne çıkmaktadır. Uluslararası seviyede temel hizmet ve kalite standartlarını da oldukça nitelikli ve etkin bir şekilde pek değerli müşterilerinin hizmetine sunmakta olan Yüceler Kömürcülük markamız, alanında oldukça yüksek tecrübe sahibi teknik ekip personelini de firma çatısı altında barındırmaktadır.

Kömür ve odun satış hizmetleri kapsamında oldukça başarılı seviyede teknik hizmet standartları ile öne çıkmakta olan Yüceler Kömürcülük markamız, nispeten oldukça makul ve uygun fiyatlı hizmet skalasıyla da tanınmaktadır. Pek değerli müşterilerinin memnuniyetini de diğer her türlü ticari kaygının üzerinde tutması ile öne çıkmakta olan firmamız, pek çok çeşitli iletişim yollarını da işletme çatısı altında ihtiva etmektedir. Gün içerisinde işletmemizin envaiçeşit hizmetlerine; firma web sitemiz, marka GSM telefon numaramız veya genel şube merkezimiz aracılığı ile anında ulaşabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR