• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yüksel Kompresör

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Yüksel

Birçok geniş kapsamlı çalışma alanında kompresör kullanımı mutlak bir ihtiyaç oluşturmaktadır. Örneğin; itfaiye sulama sistemleri, açık alan havalandırma sistemleri veya havaalanı yer hizmetleri gibi birçok farklı noktada kompresör kullanımı ile işlem gerçekleştirilmektedir. Mekanik ve elektrikli bir yapıya sahip olan bu sistemlerde birçok yeni gelişim ve her gün değişen kullanımlar ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle sektörü sürekli bir şekilde takip ederek, en yeni ürünleri ve en iyi hizmetleri sunan bir işletmeyi tercih etmek istiyorsanız, İstanbul Ümraniye ilçesinde Yüksel Kompresör olarak sizlere yıllardır hizmet veriyoruz.

Yüksel Kompresör olarak İstanbul otomotiv sektöründe önemli bir yere sahibiz. Çünkü firmamız kompresör satışı, teknik servis hizmetleri, yedek parça servisi, soğutma kompresörleri, satış ve bakımı, farklı markalarda kompresör servis ve bakım hizmetleri ile satış hizmetleri gibi avantajlar sağlamaktadır. Bu nedenle hangi sektörde ihtiyaç olursa olsun, firmamız üzerinden kompresör hizmetleri talep edilebilir, ürün satışı gerçekleştirilebilir ve yerinde arıza bakım-onarım hizmetleri gerçekleştirilebilir.

Firmamızın sunduğu hizmetler için profesyonel bir kadro ile profesyonel yaklaşım sergilenmektedir. Bu sayede sorun çözüme ulaştırılana kadar çalışanlarımız bizzat işin üstünde durma disiplini gösterir ve son noktaya kadar nitelikli bir hizmet verir. Eğitimli, teknolojileri takip eden ve tecrübeli bir yapıya sahip olan ekibimiz sayesinde hem satış hem de servis noktasında uygun fiyatlı ve sorunsuz hizmet alma şansına sahipsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR