• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Yurttaş Oto Kurtarma

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Cebrail Yurttaş

  • firma instagram

Yol yardım bütün araç sahiplerinin her an ihtiyaç duyabilecekleri bir uygulamadır. Araçlarınızın marka ve modeli her ne olursa olsun trafikte seyir halindeyken bir anda yolda kalabilirsiniz. Herhangi bir yere park ettikten sonra aracınızı bir daha çalıştıramayabilirsiniz ya da herhangi bir kazaya karışabilirsiniz. Bütün bu durumlarda araçlarınızın bulunduğu yerden alınması ve bir servise, tamirhaneye veya otoparka çekilmesi gerekir. Üstelik sizin ve diğer sürücülerin can, mal güvenliği için tol yardım işlemlerinin zaman kaybedilmeden yapılması gerekir. Bütün bunlar son derece gelişmiş araçlar, ekipmanlar ve profesyonel bir ekiple yapılması gerekir. Diyarbakır Ergani’de faaliyet gösteren Yurttaş Oto Kurtarma firmamız ile bu alanda yıllardır başarılı çözümler üretiyoruz.

Diyarbakır yol yardım sektörünün öncü ve örnek kuruluşlarından birisi olarak yol yardım alanında en temel gereksinimler olan kaliteden ve hızlılıktan taviz vermiyoruz. Tamamı son model, gelişmiş, özel hazırlanmış çekicilerimizle faaliyet gösteriyoruz. Her biri alanında uzman, deneyimli, tecrübeli, işini severek yapan, sürekli gelişimini sürdüren bir kadroyla çalışıyoruz. Bütün personellerimiz koordineli bir çalışma yürütmekte, tarafımıza ulaştığınız anda harekete geçerek dakikalar içinde lokasyonunuza ulaşmaktadırlar. Bu sayede en hızlı yol yardım çözümlerini sizlere sunmaktayız.

Firma olarak sürekli gelişen ve değişen bir alanda çalışıyoruz. Bizler de gelişmeleri yakından takip ediyor, yönetmelik, yönerge ve teknoloji alanlarındaki en yeni gelişmelerin oldukça kısa sürede firmamız bünyesinde hayat bulmasını sağlıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR