• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yusuf Bayalan

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

Ben Psikolojik Danışman Yusuf BAYALAN. 1979 yılında Trabzon’da doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Trabzon’da tamamladım. Sonrasında da Karadeniz Teknik ÜniversitesiRehberlik ve Psikolojik DanışmanlıkBölümünü bitirdim. İstanbul Ticaret ÜniversitesiUygulamalı PsikolojiBölümü’nde Yüksek Lisans öğrenimi gördüm.

Psikiyatrist H. Alp KARAOSMANOĞLU’ndanŞema Terapieğitimi ve süpervizyonu aldım. Prof. Dr. Perin YOLAÇ’tan iseBilişsel Davranışçı Terapilereğitimi aldım.

Psikolojik Danışmanlık hizmeti sunduğum alanlar

- Yetişkin Psikolojik Danışmanlığı:Depresyon, Panik Bozukluğu, Sosyal Fobi, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Yaygın Anksiyete Bozukluğu gibi psikolojik sorunlar için psikolojik danışmanlık ve psikoterapi desteği sunuyorum. Belirli durumlarda ilaç tedavisinin değerlendirilmesi ve uygulanması için psikiyatrist yönlendirmesinde bulunuyorum.

- Kişisel Gelişim:Psikolojik yardım almak için her zaman psikiyatrik bir sorun yaşamamız gerekmez. Herhangi bir psikiyatrik tanı almış olmasak da hepimiz zaman zaman psikolojik bir zorlukla karşı karşıya kalabiliriz. Bu zorluklar arasında stres, aşırı öfkelenme, hayır diyememe, öz güven eksikliği, kendimizi ifade edememe, zamanımızı yönetememe, oto kontrol eksikliği vb. yer alabilir. Bahsedilen sorunlar, insan olarak potansiyelimizi geliştirmemize ve kendimizi gerçekleştirmemize engel olabilir. En genel anlamda, psikolojik açıdan kişisel gelişime dönük de psikolojik destek hizmeti sunuyorum.

- İlişki Danışmanlığı:İlişki, insan hayatındaki en merkezi kavramlardan biridir. Kötü bir ilişki bize kötü hissettirip psikolojik sorunlara yol açabilirken, iyi bir ilişki iyi hissetmemize ve psikolojik sorunlarımızla sağlıklı şekilde başa çıkmamıza yardımcı olabilir.

İlişki Danışmanlığı içerisindeEvlilik DanışmanlığıveÇift Danışmanlığı(Flört ve Nişanlılık gibi ilişkilerin yaşandığı) yer almaktadır.

Şayet Psikolojik Danışmanlık ya da İlişki Danışmanlığı hizmeti almak istiyorsanız, ön görüşme ve değerlendirme için 0 505 495 47 27numaralı telefondan bana ulaşabilir ya dayusufbayalan@hotmail.comaracılığıyla bana yazabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR