• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Yusuf Zade Etliekmek

firma adresi

Adres :

Erenler Mahallesi Sedirler Cadde No: 291/c Konya » Karatay
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yusuf Orhan
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (505) 026 18 25

  • firma fb
  • firma instagram

Yusuf Zade Etliekmek adlı firmamız birmilyonnokta sitesine üyedir. Firmamız müşterilerine en kaliteli hizmetleri sağlayarak memnuniyetler elde etmeye devam ediyor. Geniş hizmet seçenekleri sayesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini sorunsuz bir şekilde karşılayarak başarılı bir hizmet süreci yürütüyoruz. Firma olarak en kaliteli malzemeler ile en lezzetli hizmetlerimizi müşterilerimize sunarak memnuniyetler elde ediyoruz. Sektör içerisinde en iyi hizmetlerde bulunan firmamız başarılı işlere imza atarak müşterilerine kalite standartlarında çalışmalar sağlamaya devam ediyor. Çeşitli seçenekler üzerinden sunduğumuz ürünlerimizle istediklerinizi terci ederek lezzetleri ile memnuniyet duyabilirsiniz.

Konya restaurant sektöründe faaliyetlerde bulunan firmamız müşterilerine en kaliteli hizmetleri sunmak için özenle çalışmalarını sürdürmektedir. Müşterilerimizin her türlü beklentisini karşılayabilecek geniş bir menüye sahip olan firmamız memnuniyetler elde etmeye devam ediyor. Bizler firma olarak müşterilerimize etli ekmek, pide, künefe, dondurma çeşitleri, fıstıklı burma kadayıf, hasır künefe, sufle, bıçak arası, lahmacun, peynirli börek, kaşarlı lahmacun, kiremitte kaşarlı köfte, tavuk but kebap, Konya tavası, yağ somonu, toplu yemekler, davet yemeği, yumurtalı kıymalı pide, katmer olmak üzere çeşitli seçeneklerini sunmaktadır.

Firmamız her hizmetini müşterilerinin bütçelerine uygun olacak şekilde gerçekleştirerek ekonomik lezzetler sunmaktadır. Hizmetlerimizi güven içerisinde sağlayan firmamız lezzetli ürünleri sayesinde memnuniyetler elde ediyoruz. Müşterilerimizin beklentisini ve ihtiyacını karşılamak için titizlikle çalışmalar yapan firmamız başarılı sonuçlar sağlayarak müşterilerinin öncelikleri arasında yer alamaya devam ediyor.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR