• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zaka Antakya Döner

Adres :

Kadın Direk Mah 186 Sok No 5 Bornova İzmir İzmir » Bornova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ümit Parçanlı

E-Posta Adresi :

zakantakyadoner@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 535 81 81

İzmir restaurant sektöründe güvenle ve beğenilerek tercih edilen restoranımız Zaka Antakya Döner, en lezzetli ürünlerle hizmet vermeye devam ediyor. Döner, bizim yemek kültürümüzün olmazsa olmazlarından. Küçüklerin, büyüklerin, öğrencilerin, çalışanların hemen hemen herkesin severek tükettiği bir lezzet. Bu lezzeti hazırlayan ve müşterilerine sunan pek çok isim bulunuyor. Bizi bu isimlerden ayıran bazı özelliklerimiz var. Biz, müşterilerimize döneri en lezzetli haliyle sunmak için orijinal hazırlama ve pişirme tekniğinden vazgeçmiyoruz. Çoğu restoran işin kolayına kaçarken biz, dönerleri uzun aşamalarda hazırlıyoruz ve odun ateşinde pişirerek sofralarınıza getiriyoruz.

Zaka Antakya Döner ailesi olarak mutfakta ve serviste özenle, dikkatle ve titizlikle hareket ediyoruz. Et ve tavuk dönerlerimizi taze ve dinlenmiş olarak alıyoruz. Odun ateşinde dinlenerek pişen dönerleri özel sosumuzla hazırlayarak sofralarınıza getiriyoruz. Et ve tavuk dönerlerinizi istediğiniz gibi lavaşta ve ekmek arası olarak sipariş edebilirsiniz. Ekmek ayarını yine istediğiniz gibi yaptırabilirsiniz. Dönerle birlikte içli köfte, salata, tavuk salata, cips, künefe, sütlaç, dondurma, sıcak içecek ve soğuk içecek çeşitleri de restoranımızda sizlere sunuluyor.

Ailenizle veya arkadaşlarınıza gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz restoranımız adrese sipariş gönderiyor. İstediğiniz lezzeti adresinize sipariş vererek ücretsiz paket servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ekibimiz, siparişinizi soğutmadan kısa süre içerisinde adresinize ulaştıracaktır. Biz, en lezzetli tatlarımızla sizleri sofralarımızda ağırlamaya devam edeceğiz. Restaurant alanında tercihinizi Zaka Antakya Döner ile yapmayı unutmayınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR