• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Zeki Usta Pide Salonu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Zeki Yelken - Yılmaz Gedik

  • firma fb
  • firma tw

Türk mutfağı doğusundan batısına geniş seçeneklere sahiptir. Acılı, baharatlı, tatlı ve tuzlu yemek çeşidi çoktur. Her damak tadına uygun harikulade lezzetler bulunur. Yemek yemek için de birçok lokanta, kafe ya da yemek salonu da vardır. Ama tabi ki her yer temiz ve hijyenik koşullarda lezzetli yemekler yapmaz. Eğer bir lezzet cümbüşü yaşamak istiyorsanız bizler daima hizmetinizdeyiz. Zeki usta pide salonu yılların verdiği tecrübeyle müşterilerine hizmet verme geleneğini sürdürmektedir. Çalışanlarımız müşterilerine saygılı ve siparişleri zamanında ulaştırır. Salonumuz klimalıdır. Daima düzenli bir şekilde temizliği yapılır. Pidelerdeki malzemeler birinci kalitedir. Salonumuz geniş bir kapasiteye de sahiptir. Merkezi bir bölge de yer alır. Ayrıca telefonla sipariş verme imkanınız da vardır.

Zeki usta pidelerini hijyenik koşullar da kaliteli ürünlerle sizlere sunar. Bir pide için gereken tüm malzemeler birinci kalitededir. Çalışanlar temizliğe fazlası ile dikkat eder. Masalar da aynı şekilde hiyenik şekilde bulunur. Salonumuzda pidenin her çeşidini de tadabilirsiniz. Yumurtalı, kıymalı, patatesli ve daha birçok lezzet! Pidelerimizi bir kere tattıktan sonra tekrar sipariş vereceğinize garanti verebiliriz.

Yemek kültürümüzde pide salonları sevilerek gidilen yerlerdir. Özellikle aileler burada eğlenceli ve lezzetli vakitler geçirir. Bizler günün her saati sizlere hizmet vererek muhteşem pidelerimizi sizlere sunuyor. Ailenizle birlikte istediğiniz zaman siparişlerinizi vererek burada vakit geçirebilirsiniz. Zeki usta pideleriyle lezzet sizinle birliktedir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar