• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Zeren Beauty Center

firma adresi

Adres :

Akarbaşı Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 61 / B ( Yapı Kredi Yanı ) Eskişehir » Odunpazarı
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Zerrin Öztürk
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (552) 808 94 24
firma wp

Whatsapp 2:

0 (537) 479 06 77

reklam logosu
  • firma instagram

Eskişehir'de güzellik ve bakım adına kaliteli bir hizmet sunmakta olan Zeren Beauty Center isimli firmamız da birmilyonnokta.com üyesi olduğunu duyurdu. Güzellik ve bakım denince akla gelen ilk isim olmayı başarmış olan firmamız, her hizmetinde adeta kalitesini konuşturmaya devam ediyor. İşleri memnuniyete odaklı çalışıp hizmet sunmakta olan firmamız, oldukça yoğun bir müşteri kitlesine de ulaşmayı başarmıştır. Deneyimli ve çalışkan çalışan kadrosu ile harikalar yaratmaya devam eden güzellik salonumuz, çığır açmış yenilikleri ve uygun fiyatları ile karşınızda.

Eskişehir güzellik merkezi, jel tırnak uygulaması, İpek kirpik uygulaması, kalıcı makyaj uygulaması, dudak renklendirme işlemi, cilt ve saç bakımı, altın oran kaş tasarımı, manikür pedikür, bölgesel zayıflama ve lazer epilasyon gibi birçok hizmet sunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış olan güzellik salonumuz, deneyimli çalışan kadrosu ile hizmet sunmaya devam ediyor. Eşi benzeri olmayan bir hizmet sunduğumuzu iddia ediyor ve sizleri de bu iddiayı deneyimlemeye davet ediyoruz.

Kaliteli ve güvenilir bir bakım hizmeti almak istiyorsanız en doğru adreste olduğunuzu hatırlatmak isteriz. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip ederek dönemsel olarak yapmakta olduğumuz kampanyalardan ve indirimlerden haberdar olup faydalanabilirsiniz. Randevu sistemi ile müşteri kabul eden salonumuza iletişim numarası üzerinden anında ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir bakım hizmetinin tek adresinde olduğunuzu lütfen unutmayınız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR