• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Zetaş Yalıtım

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Serkan Özdoğan

reklam logosu
Yaklaşık 10 yıldır ekonomide çok büyük bir ivme kazanan Türkiye'miz her alanda atılıma geçtiği gibi inşaat ve emlak sektöründe de çok devasa teknolojik ve bilimsel hamleler gerçekleştirmiştir.Bu bağlamda Bayındırlık ve İskan Bakanlığı ve Yerel Yönetimlerden Belediyelerimiz tüm ülke genelinde reform ve gelişim paketleri hazırlamış ve gerçekleştirmek için çok güzel yasal düzenlemeler yapmış ve özel sektöre çok büyük destekler vermişlerdir.
Malatyamızda bu gelişmelerden nasibini almayı başarmış olup gerek KOSGEP gerek Fırat Kalkınma Ajansı gibi kuruluşların desteği ile Malatya'da gayrimenkul sektörü belki de Cumhuriyet tarihinin en görkemli ve en yüksek ivmesini yakalamıştır. Bu meyanda yapılan özel ve kamu binaları hem tasarruf hem de imar estetiği açısından eşi görülmemiş güzelliklere ve dayanıklılığa kavuşmuş ve hedef kitleye yaklaşılmıştır.
İşte bu güzel gelişmelerde “BİZİMDE BİR TUZUMUZ OLSUN” Düşüncesiyle gerek inşaat malzemesi imalatı ile ve gerekse de inşaat hukuku ile hemhal olan ZETAŞ GRUP kurucu ve üyeleri olarak, Malatya'nın daha estetik ve daha dayanıklı tasarruflu binalara sahip olması için “ZETAŞ SÖVE VE YALITIM SİSTEMLERİ” projesini geliştirmiş ve ilk etapta yaklaşık 1 dönümlük bir kapalı alana sahip fabrikayı 2010 yılında kurduk. Bu kuruluşun ideal kaliteyi yakalaması için yaklaşık olarak 6 ay AR-GE çalışması ve laboratuar çalışmaları süreci geçmiş ve fabrikamıza has kalite ve formüller teyitli şekilde net olarak ortaya çıkmış ve sabitlenmiştir. Fakat hiçbir şekilde gelişim sabitlenmemiş sürekli olarak yeniliklerle hep daha ileriye taşınmıştır.Çeşitlilik sövede 100’leri bulmuştur. Kurulduğu günden itibaren hep ileri atılım yapan firmamız çok güzel bir şekilde ilerlemekte ve binalarınızı güzelleştirerek, yazın serinleterek kışın ısıtarak Malatya'nın da güzelleşmesine katkıda bulunmaktadır.
İşimiz geliştikçe müşteri memnuniyetini daha güzele çıkarmak için “3 boyutlu tasarım projesini” de işimize ekledik.Bu proje ile yapacağınız inşaatın mimari proje CD’sini alıp projeye en uygun bina dış tasarım resmini çizip hizmetinize sunuyoruz. Bu proje ile binanızın sadece bizi ilgilendiren söve ve yalıtımı değil tüm dış tasarımını hizmetinize sunuyor ve siz dostlarımız beğenene kadar birlikte tasarlayıp güzel bir dış cephe oluşturuyoruz. Keza işimiz imalat olmakla birlikte işin uzmanı olmamız hasebiyle işçilik hizmeti de veriyoruz. Yine siz müteahhit dostlarımızın işini kolaylaştırmak adına Malatya tabiri ile “Daire Karşılığı Söve ve Yalıtım İşi”sunuyoruz.
Başarılıyız, çünkü ticarette ki ilk hedefimiz para değil;istikrar ve başarıdır. Hamdolsun hedefimizi yakaladık ve ilerliyoruz.
Bu güzel yolda ve hedefte bizi yalnız bırakmayan ve bize güvenen siz değerli dostlarımızın katkılarından dolayı teşekkürlerimizi sunar ve yeni işlerinizde yeni projelerimizle birlikte diliyoruz.
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR