• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zeyila Güzellik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehtap Kaplan

İstanbul güzellik merkezi sektörünün yeni ve güvenilir ismi olarak çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörde müşteri isteklerini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmamız sayesinde salonumuzu tercih eden müşterilerimizin beklentilerini tam olarak karşılıyoruz. Aldığımız eğitimleri başarıyla tamamlamış olmamızla birlikte sektörde bulunduğumuz süre içinde kazandığımız tecrübelerle en doğru çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Güzellik salonumuzla hizmet vermeye yeni başlamış olsak da değerli müşterilerimiz tarafından yoğun ilgiyle tercih ediliyoruz.

Gün içerisinde herhangi bir işlem yapmadan artık daha güzel görünebilirsiniz. Teknolojinin gelişmesi ile canlanan ve yenilenen güzellik merkezi alanında yapılan işlemler sayesinde hem sağlığınızı korumuş olursunuz hem de güzelliğinizi ön plana çıkarmış olursunuz. Birçok alanda vermiş olduğumuz hizmetleri uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Sektörde hizmet vermeye yeni başladığımız için birçok rakip isme göre uygun fiyatlarla işlemlerimizi gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Dermapen, buz lazer, cilt bakımı, bölgesel zayıflama, kırışıklık tedavisi, porselen yüz germe, kaş vitamini, kaş tasarımı, ipek kirpik, yüz toparlama gibi işlemler yapmaktayız. Aynı zamanda ücretsiz cilt analizi hizmeti sayesinde cildinizi daha iyi ve doğru bir şekilde tanımanıza yardımcı oluyoruz.

Salonumuzda gerçekleştirilen tüm işlemler uzman ekibimiz tarafından gerçekleştiriliyor. Ekibimizin yeniliğe açık olması sayesinde araştırmaya, öğrenmeye ve kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Aynanın karşısına her geçtiğinizde artık hayal ettiğiniz görünüme kavuşmuş olacaksınız. Ekibimizle birlikte sizlere sağlıklı, doğru ve güvenilir hizmet vermeye devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR