• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zeynep Dursun Sanat Atölyesi

Adres :

Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2707 Sokak Angora İş Merkezi Kat: 3 Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zeynep Dursun

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (506) 143 36 45

Ankara Çankaya bölgemizde yer alan ve eğitim sektöründe hizmet veren Zeynep Dursun Sanat Atölyesi adlı işletmemiz birmilyonnokta.comüyesidir.

Kendinizi sanat konusunda geliştirmek, işinizden farklı alanlara yönelmek, hobi için zaman ayrımak gibi nedenlerle bizi tercih eden birçok müşterimiz sizlere de sanatan teşvik etmek için sağladığımız uygulamalara dahil etmeye istekliyiz. Sanatın ruhu dinlendirdiği bilindik bir gerçektir. Biz de sizlere bu yoğun iş temposu veya yorucu bir günün ardından rahatlayabileceğiniz bir deneyim sunmaktayız.

Tüm müşterilerimizin beceri ve yeteneklerine yönelik uygulamalar ile kendilerine uygun olan sanatları gerçekleştirmeye teşvik ediyoruz. Hafta sonları veya hafta içleri dahil olmak üzere bizlere ulaşan her müşterimize kendilerine de uygun olacak tarih ve saate istedikleri uygulama için rezervasyon oluşturulmaktadır. Müşterilerimiz güler yüz ve nezaket ile karşılanmaktadır, yapılacak uygulamaların uygulanış biçimi kendilerine gösterilerek doğru bilgiler eşliğinde yönlendirme yapılmaktadır.

Ankara Çankaya eğitim sektöründe yer alan atölyemiz, sizlerin yaratmış olduğu kendi sanatınız ile işlemin sonunda kendi eserinizi elinizde tutumanın mutluluğunu yaşatıyoruz.

Sizlere hobi yaratmanın yanı sıra sanata giriş için yöntem göstermekteyiz. İstediğinizin tabloyu çizebilmeniz için oluşturduğumuz metodlar ile sizlere kolay öğrenenilebilecek işlemleri bir arada sunmakta ve sanat gelişiminize destek olmaktayız.

Tüm sanat atölyesi ekibimiz sizlere üst düzey eğitim anlayışı ile hizmet vermek ve gelişerek sanatınızı oluşturma fırsatı sunmaktadır. Bu doğrultuda sizlere kişisel gelişim hizmeti sunulmakla kalmayarak hobi edinme ve düşüncelerinizi farklı bir biçimde görme fırsatı da yaratılmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR