• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zeyrek Restaurant (çorlu Alo Paket Izgara Siparişi)

Adres :

Şeyh Sinan Mah. Anafartalar Cad. No: 8/ A Tekirdağ » Çorlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nurkan Kıvrak - Hüseyin Solmaz

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (536) 576 50 59

Whatsapp 2:

0 (533) 926 50 59

Ailenizle beraber hafta sonu sizleri kahvaltıya bekleriz. Çeşit çeşit menüsüyle sizlere sınırsız hizmet veren restoranımız keyifli ve sıcak ortamıyla sizlerle beraber. Aklınıza gelebilecek tüm sulu yemekleri zevkle yiyebileceğiniz, enfes pide çeşitlerimizi tercih edebileceğiniz ve sıcak çorbalarımızı tadabileceğiniz restoranımız ustalarıyla sizleri beklemektedir.

Tekirdağ restoran faaliyetleri alanında nefis tatlarıyla ön plana çıkan işletmemiz müşterilerinin memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile hem yemek sektöründe hem de işletme sektöründe işini kaliteli yapan bir firmayız. İşletmemizde usta ellerden çıkan lezzetli tarifler sizlerle buluşmakta ve sizlere keyifli bir yemek sunmaktadır. İşimizi çok daha zevkli hale getirmek için tüm kadromuzla işini seven bir ekip haline geldik ve daima bu prensiple hareket ettik.

Her gün değişen yemek sektörüne ayak uydurmak için yenilikleri yakında takip ediyoruz. İşletme olarak en büyük hedefimiz %100 müşteri memnuniyetini sağlamak. Müşterilerimizin memnuniyeti restoran ekibi olarak bizlere çalışma azmi vermekte, bu durum işletme olarak daha kaliteli yemekler servis etmemizi sağlamaktadır. Sizlere ikramlarımızla ön plana çıkmayı seviyoruz.

İsterseniz keyifli yemeklerden sonra damak tadınıza hitap eden muhteşem tatlılarımızın tadına bakabilir ve çay ikramımızla sohbetlerinize devam edebilirsiniz. İşletme olarak insana vermiş olduğumuz değer sizlere sunmuş olduğumuz harika yemeklerle şüphesiz kendini beli etmektedir. Büyük özen ve titizlikle masalarınıza yapılan servislerimiz her zaman sizlerin gülümsemesine sebep olmuş ve restoranımızdan mutlu ayrılmanızı sağlamıştır.

tekirdağ çorlu alo paket çorba siparişi,
tekirdağ çorlu alo paket ızgara siparişi,
tekirdağ çorlu alo paket et döner siparişi,
tekirdağ çorlu alo paket iskender siparişi,
çorlu alo paket çorba siparişi,
çorlu alo paket ızgara siparişi,
çorlu alo paket et döner siparişi,
çorlu alo paket iskender siparişi,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR