• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zeytin Cafe Restaurant

Sektör :

Yetkili Kişi :

Veysel Dalcı

ZeytinCafeRestoran olarak siz değerli müşterilerimize yeme içme sektöründe hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin lezzetli yemekler yerken keyifle ortamın tadını çıkarmanız için bir mekân yarattık. Hijyen hususunda hiçbir ihmalin göz ardı edilmediği mekanımızda müşterilerimizin sağlığını düşünerek işimizi büyük bir titizlik ile yapmaktayız. Hizmet verdiğimiz yeme içme sektöründe hep daha iyisini yapabilmek adına dünya gelişmelerini yakından takip etmekteyiz.

Kalabalık sofralarda dostlarınızla yemek yemenin keyfine varmak adına sizlere özel konsept masalarhazırlanmaktadır.Sizlerin memnuniyeti için hazırlanmış bir ortamda damak tadınıza hitap edecek yemeklerle sizlere hizmet veriyoruz. Hijyen kurallarına uyarak ve kaliteli malzemeler ile hazırlanmış yemeklerimizi çok beğeneceksiniz. Sizler için özenle hazırladığımız tatlardan istediğinizi seçerek keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Birbirinden güzel çeşitlerle hazırladığımız köy kahvaltısından ana yemeklere aradığınız birçok çeşide Zeytin Kafe Restoranda bulabilirsiniz. Ordu/ Fatsa’ da sizlere hizmet vermekte olan restoranımıza gelerek yemeklerimizin tadına bakabilirsiniz. Kendinizi iyi hissedeceğiniz bir ortamda vakit geçirmekten keyif alacağınızı garanti ederiz. Hızlı servis ve müşteri memnuniyeti esası ile güzel yüzlü personelimizle hizmet vermekteyiz. Kahve ve dondurma gibi seçeneklerimiz mevcuttur. Siz müşterilerimizi en kısa zamanda Zeytin Kafe Restorana bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR