• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zırh Pide Lahmacun

Sektör :

Yetkili Kişi :

Volkan Pınar

Lezzetin öncüsü Zırh Pide Lahmacun birmilyonnokta.com üyesidir. Pide ve lahmacun kültürümüzde çok eskiden beri var olan müthiş bir lezzettir. Doyurucu ve lezzetli bir menü arayışındaysanız pide ve lahmacun ilk sırada yer almalıdır. Hem göze hem de damağa hitap eden bu lezzetler gerçekten ustaların elinden çıktığında, bambaşka bir keyif yaşatmaktadır. Gerçek ustalar küçük yaşlardan itibaren bu işe gönül vermiş tecrübe ile hamurunu yoğurup, ustalık ile fırına vermiş kişilerdir. Kullandığımız malzemenin taze ve günlük olmasına dikkat etmeliyiz. Sonraki aşama ise miktarını doğru ayarlayabilmektir.

Restoranımızda kaliteli malzemeyi, doğru miktarda hazırlıyor usta ellerde harmanlıyoruz. Lezzetli ve keyif veren bir deneyim yaşamanızı sağlıyoruz. Pide ve lahmacunun yanında servis ettiğimiz ikramlarımızın taze ve lezzetli olmasına özen gösteriyoruz. En önem verdiğimiz kuralların arasında hijyen gelmektedir. Lezzetin yanında hijyenik olmanın en önemli konu olduğunun bilincinde hizmet vermekteyiz. Pidelerimizde çok çeşitliliğe önem vererek her damak zevkine uygun lezzet pişirmeyi hedefliyoruz.

Erzurum restoran sektörünün leziz öncüsü olmanın verdiği gurur ile işimizi en güzel şekilde ortaya çıkarmaya çaba gösteriyoruz. Bizim amacımız sizin damak zevkinize uygun mutfak çeşitleri ortaya koymaktır. Yöresel lezzetlerle harmanlanmış ürün çeşitliliğinin bir arada olduğu şubemizde gerçek bir damak şöleni arayan herkesi bekliyoruz. Siz de farklı lezzetlerin tadına doymak isterseniz, gerçek bir pide ve lahmacun zevki için her zaman yanınızdayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR